Nowy Most w Porąbce: Imponujące Oświetlenie i Kolorowe Iluminacje

foto: Gmina Porąbka

Mieszkańcy Porąbki odliczają dni do otwarcia nowego mostu, który już teraz budzi zachwyt swoim wyglądem. Otwarcie jest planowane na przełom lipca i sierpnia, a obecnie trwają testy systemu oświetleniowego, który nada obiektowi wyjątkowy charakter.

Zaawansowane Oświetlenie Mostu w Porąbce

Most w Porąbce został wyposażony w ponad 500 opraw oświetleniowych, które umożliwiają stworzenie spektakularnej iluminacji. Dzięki nowoczesnej technologii RGB, most może świecić dowolnym kolorem, co sprawia, że jest to prawdziwe dzieło sztuki świetlnej. Marcin Malinowski, odpowiedzialny za oświetlenie, informuje, że chociaż obecnie testowane są różne możliwości systemu, to w codziennym użytkowaniu most będzie oświetlony subtelnym, białym światłem. Taki wybór ma na celu podkreślenie elegancji i nowoczesności konstrukcji.

Jednym z najbardziej ekscytujących elementów oświetlenia mostu są planowane sezonowe iluminacje. W zależności od pory roku, most będzie zmieniał swoje kolory, dodając okolicy wyjątkowego uroku. Jesienią mieszkańcy będą mogli podziwiać most w żółto-czerwonych barwach, zimą w chłodnym białym, a latem w energetycznych kolorach, które dodadzą życia i radości. Aby wszystko działało bez zarzutu, system oświetleniowy będzie testowany i programowany w najbliższych dniach. Celem jest zapewnienie pełnej gotowości na uroczyste otwarcie.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt