Nowy kierownik posterunku policji w Milówce

Od dzisiaj nowym kierownikiem posterunku policji w Milówce jest aspirant sztabowy Adam Martynek. Spotkanie, podczas którego otrzymał rozkaz personalny odbyło się w komisariacie policji w Rajczy. Spotkanie to było również okazją do wręczenia rozkazów personalnych komendantowi tego komisariatu i jego zastępcy, którzy do tej pory pełnili obowiązki na tych stanowiskach.

Dzisiaj w komisariacie policji w Rajczy odbyło się spotkanie, w czasie którego, Komendant Powiatowy Policji w Żywcu młodszy inspektor Krzysztof Czaja, wręczył rozkaz personalny o mianowaniu na stanowisko kierownika posterunku policji w Milówce, aspirantowi sztabowemu Adamowi Martynkowi. Na początku swojej drogi służbowej policjant pełnił służbę w komisariacie III policji w Bielsku-Białej. Z komendą powiatową policji w Żywcu związany jest od blisko 20 lat, gdzie pełnił służbę najpierw w wydziale prewencji, później jako dzielnicowy, a następnie jako kierownik rewiru dzielnicowych. 

Spotkanie to było również okazją do wręczenia rozkazów personalnych o powołaniu na stanowisko komendanta komisariatu policji w Rajczy aspirantowi sztabowemu Szymonowi Łodzianie oraz jego zastępcy, podkomisarzowi  Mariuszowi Adamczykowi. Policjanci do tej pory pełnili obowiązki na tych stanowiskach.    

Komendant Powiatowy Policji w Żywcu młodszy inspektor Krzysztof Czaja pogratulował awansowanym policjantom i życzył im samych sukcesów na nowych stanowiskach służbowych.

Foto. KMP Żywiec

 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt