Nowości na jednym z przystanków w Bielsku-Białej – Zmiany od Nowego Roku!

fot. WK UM w BB

Z nowym rokiem w Bielsku-Białej doszło do zmian w organizacji ruchu na przystanku Hałcnów Granica. Te ważne modyfikacje mają na celu usprawnienie podróży pasażerów i lepszą dostępność środków komunikacji miejskiej. 

Przystanek Hałcunów Granica z podziałek na dwa odrębne przystanki

Zgodnie z nową organizacją ruchu, przystanek Hałcnów Granica został podzielony na dwa odrębne przystanki, aby lepiej obsłużyć pasażerów korzystających z różnych linii autobusowych.

  • Przystanek Hałcnów Granica (464): Ten przystanek stanowi końcowy punkt dla pasażerów wysiadających z linii MZK (31 i D) oraz KB (107). Znajduje się on na pętli autobusowej w miejscu istniejącego przystanku.

  • Przystanek Hałcnów Granica (356): Natomiast przystanek (356) stał się początkowym punktem dla pasażerów wsiadających do linii MZK (31 i D) oraz przystankiem przelotowym dla linii KB (105 i 106). Został przeniesiony w nową lokalizację, znajdującą się w zatoce naprzeciwko sklepu Żabka.

Nowa lokalizacja wiaty przystankowej

W związku z powyższymi zmianami, wata przystankowa została przeniesiona na nowy przystanek początkowy, w kierunku centrum miasta, za wjazdem do sklepu Żabka. Dzięki temu pasażerowie będą mogli skorzystać z ochrony przed warunkami atmosferycznymi, czekając na swoje autobusy.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt