Nowość na pływalni Panorama – nie będziemy stać w kolejkach !

Jedna z najbardziej oczekiwanych przez bielszczan inwestycji, której remont trwa od marca ubiegłego roku, zmierza ku końcowi. Dobrą wiadomoscia jest to, że w upalne dni nie będziemy musieli stać w kolejkach.

Roman Matyja na swoim faceeboku, poinformował o sprzedaży biletów on-line. Nie będziemy, więc musieli stać w długich kolejkach w upalne dni. 

Całkowitą nowością będzie wprowadzenie sprzedaży biletów on-line oraz biletomatów, co powinno podnieść jakość obsługi Mieszkańców i uniknąć stania po bilet w kolejce w upalne dni.

PRZCZYTAJ KONIECZNIE: Pływalnia Panorama – Znamy CENNIK

Przypomnijmy, zakres inwestycji obejmuje m.in.:

• remont dwóch istniejących żelbetowych niecek basenowych, które po remoncie wykonane będą ze stali nierdzewnej;
• na terenie nowego kąpieliska powstaną: basen do skoków o głębokość 3,8 m, basen pływacki o powierzchni lustra wody 638,01 m2, basen do nauki pływania o powierzchni lustra wody 144,37 m2, basen rekreacyjny o powierzchni lustra wody 1217,30 m2, brodzik dla dzieci 270,90 m2, basen – wysp podwodnych 198,07 m2;
• przewidziano także budowę wodnego placu zabaw dla dzieci o powierzchni lustra wody 198,90 m2 wraz z podziemnym zbiornikiem retencyjnym o pojemności czynnej około 20 m3 oraz wykonanie innych brodzików przejściowych o powierzchni lustra wody 65,29 m2;
• wymienione zostaną elementy małej architektury, wyremontowane pomieszczenia zaplecza sanitarnego, widownia, budynki administracyjne, chodniki itp.

foto. Roman Matyja FB

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry