Nowość na bielskich basenach – Nie Będziemy Stać W Kolejkach !

Jedną z najbardziej frustrujących rzeczy podczas wizyty na pływalni jest konieczność czekania w długich kolejkach przed kasami. Dlatego z myślą o mieszkańcach, BBOSiR przygotował rozwiązanie, które pozwoli uniknąć tego kłopotu.

Bilety online na pływalnie w Bielsku-Białej

Wakacje to doskonały czas na relaks i przyjemności, zwłaszcza kiedy możemy cieszyć się pływaniem na odkrytych basenach. Mniej przyjemną sytuacja jest moment, kiedy musimy stać w długich kolejkach na słońcu aby zakupić bilet. Dlatego Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował rozwiązanie. Już teraz można zakupić bilety wstępu online na bielskie obiekty, w tym na pływalnie “Panorama”, “Start” oraz “Troclik”. Dzięki temu zyskacie więcej czasu na radosne pływanie, a mniej na oczekiwanie w kolejce.

– Zmniejszamy kolejki do kas na pływalnie ‼️ Specjalnie z myślą o Was stworzyliśmy możliwość zakupu biletów wstępu ONLINE na obiekty, na które najchętniej przychodzicie latem – poinformował BBOSiR

Już miesiąc temu, Roman Matyja na swoim Facebooku, uchylił rąbka tajemnicy odnośnie zakupu biletów on-line.

– Całkowitą nowością będzie wprowadzenie sprzedaży biletów on-line oraz biletomatów, co powinno podnieść jakość obsługi Mieszkańców i uniknąć stania po bilet w kolejce w upalne dni. – napisał w Social Mediach

Jak zakupić bilet online na pływalnie?

Aby wejść na “Panoramę” i “Start” bez czekania przy kasach wystarczy:

  • odwiedzić stronę https://sklep.bbosir.bielsko.pl/ ,
  • wybrać pływalnię, na którą chcemy zakupić bilet (“Panorama”, “Start” lub “Troclik”)
  • wybrać preferowany rodzaj biletu, uwzględniając dostępne warianty cenowe i czasowe.
  • opłacić wybrany bilet
  • zeskanować kod z maila przy kołowrotkach na danym obiekcie.

CZYTAJ TAKŻE:

Jeśli odwiedzacie “Panoramę” bardziej spontanicznie jest też możliwość błyskawicznego zakupu biletu na miejscu- zbliżeniowo w kasie samoobsługowej za pomocą karty płatniczej.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry