Nocne ognisko w kamienicy w Bielsku-Białej. Mężczyzna został uderzony w głowę.

zdjęcie ilustracyjne

Wczoraj wieczorem, tj. 20 listopada o godz. 23.25, doszło do zdarzenia w jednej z kamienic na Placu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Lokatorzy zgłosili zadymienie piwnicy, co skierowało na miejsce trzy zastępy straży pożarnej, policję oraz pogotowie ratunkowe. Incydent zakończył się poszkodowaniem jednej osoby.

Po otrzymaniu zgłoszenia o zadymieniu piwnicy w jednej z kamienic na Placu Wojska Polskiego, służby ratunkowe natychmiast udały się na miejsce zdarzenia. Okazało się, że jeden z mieszkańców postanowił sprawdzić przyczynę zadymienia i wszedł do piwnicy. Tam jednak prawdopodobnie został zaatakowany i odniósł obrażenia głowy. Znaleziono go leżącego na korytarzu.

Strażacy przystąpili do działań mających na celu zabezpieczenie budynku oraz sprawdzeniu czy w piwnicy nie ma jeszcze innych osób. Przeprowadzili także kontrolę stężenia tlenku węgla w piwnicy i klatce schodowej, dbając o bezpieczeństwo pozostałych lokatorów. Na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego, który udzielił pomocy poszkodowanemu mężczyźnie i przetransportował go do szpitala.

Lokatorki budynku, jeszcze przed przyjazdem służb, zdołały ugasić ognisko, które było prawdopodobnie przyczyną zadymienia. Ich szybka reakcja mogła uratować życie innym mieszkańcom kamienicy.

CZYTAJ TAKŻE:

Policja natychmiast rozpoczęła dochodzenie w sprawie tego incydentu. Szczegółowe okoliczności zdarzenia są jeszcze ustalane, a funkcjonariusze pracują nad zebraniem niezbędnych dowodów.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry