Film o Bielsku-Białej walczy o tytuł Najlepszego Filmu Turystycznego na świecie! [GŁOSOWANIE]

kadr z filmu

Rozpoczął się wielki międzynarodowy plebiscyt na najlepszy film turystyczny roku 2023, a jednym z gorących kandydatów do tego zaszczytnego tytułu jest film “Bielsko-Biała – miasto zawsze dla ludzi” autorstwa Tomka Walczaka. Jeśli chcesz wesprzeć tę produkcję i pomóc w promocji miasta, koniecznie oddaj swój głos.

Międzynarodowy plebiscyt na najlepszy film turystyczny odbywa się już po raz szósty. Jest to konkurs o nagrodę publiczności People’s Choice Award, zorganizowany przez Międzynarodowy Komitet Turystycznych Festiwali Filmowych (CIFFT). Tegoroczny konkurs online to nie lada wyzwanie. Bierze w nim udział 57 wyselekcjonowanych filmów z 25 krajów. Jednym z tych filmów jest produkcja Tomka Walczaka: “Bielsko-Biała – miasto zawsze dla ludzi.” To film, który łączy historię miasta z jego współczesnymi atrakcjami, prezentując je w niezwykle przyciągający sposób. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak głosować na film ''Bielsko-Biała - miasto zawsze dla ludzi''

Głosowanie trwa od 2 do 20 październikaKażdy głos jest cenny i i może przyczynić się do sukcesu filmu. To nie tylko konkurs filmowy; to okazja do pokazania, że miasto to zasługuje na uwagę i uznanie. Dzięki Twojemu wsparciu Bielsko-Biała ma szansę stać się jeszcze bardziej rozpoznawalnym miejscem i aspirującym kandydatem do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2029. Jak głosować?

  1. Wejdź w link TUTAJ.
  2. Kliknij przycisk “VOTE” i udziel swojego głosu.

Głosowanie ograniczone jest do jednego głosu na adres IP danego komputera lub sesję przeglądarki.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 20 października na stronie internetowej i w kanałach społecznościowych CIFFT.TUTAJ.

Film zdobył wiele nagród

Film “Bielsko-Biała – miasto zawsze dla ludzi” już zdobył wiele prestiżowych nagród międzynarodowych. Po złotych trofeach, zdobytych na festiwalach w Los Angeles, Nowym Jorku, RPA i Chorwacji, film ten czeka na kolejne werdykty profesjonalnych jurorów. Przed nim również nadchodzący festiwal, na które miasto Bielsko-Biała zgłosiło produkcję Tomka Walczaka: The Finisterra – Arrábida Film Art & Tourism Festival 2023 w Portugalii.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt