Previous
Next

Nagrody dla laureatów i finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych

Wczoraj, podczas Sesji Rady Miejskiej Burmistrz Antoni Szlagor wręczył nagrody dla laureatów i finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych. W tym roku nagrody otrzymali:

  1. SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 1
  2. Samuel Dziedzic – finalista

XXV Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „JONASZ”

      nauczyciel prowadzący: ks. Leszek Czyż

 

  1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
  2. Leon Habdas – laureat

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

nauczyciele prowadzący: mgr Katarzyna Gibas, mgr Beata Żródłowska, mgr Małgorzata Kłusak

  1. Andrzej Szczotka – finalista

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki

nauczyciel prowadzący: mgr Bogusława Wanke

 

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
  1. Wiktor Alisch – laureat:

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

nauczyciele prowadzący: mgr Aleksandra Knapek, mgr Monika Stalska, mgr Katarzyna Tlałka, mgr Iwona Wolf, mgr Iwona Walaszek

  1. Mateusz Knapik

laureat – Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

finalista – Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki

nauczyciel prowadzący: mgr Aleksandra Knapek, mgr Monika Stalska

  1. Wiktor Grochowski – laureat

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

nauczyciel prowadzący: mgr Katarzyna Kwak

  1. Karol Śpiewak – finalista

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki

nauczyciel prowadzący: mgr Maria Nosalik, mgr Monika Stalska

  1. Wiktoria Habdas – finalistka

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

nauczyciel prowadzący: mgr Ewa Janik

  1. SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 5
  2. Miłosz Wieczorek
  3. Milena Foremska

finaliści – Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

nauczyciel prowadzący: mgr Dorota Biernat

  1. Damian Dębski  
  2. Mateusz Urbański

finaliści – Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii

nauczyciel prowadzący: mgr Bogusława Wanke

  1. Wojciech Jędrzejczyk – finalista

      Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

      nauczyciel prowadzący: mgr Justyna Kamińska – Dzierżawa

 

  1. SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 9
  2. Agnieszka Dziedzic – finalista

XXV Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „JONASZ”

      nauczyciel prowadzący: ks. Leszek Czyż

  1. ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY Nr 2
  2. Sandra Furtak – finalistka

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii

nauczyciel prowadzący: mgr Katarzyna Batko

 

Nagrody sportowe dla finalistów zawodów biathlonowych rozgrywanych w Żywcu i Wodzisławiu Śląskim

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY Nr 2

  1. Łukasz Kozioł
  2. 2Wiktoria Śleziak
  3. Michał Firleta
  4. Miłosz Kandzia
  5. Bartłomiej Rus
  6. Martyna Kandzia
  7. Martyna Gurdak
  8. Krystian Joniec      
  9. Tomasz Caputa

nauczyciel prowadzący: mgr Stanisław Kubik

źródło/foto UM Żywiec

Zobacz również..