Nadal trwają poszukiwania Bronisławy Głębockiej. Jak przebiega akcja?

Od wczoraj trwa akcja poszukiwawcza zaginionej 79-letniej Bronisławy Głębockiej. Pisaliśmy o tym tutaj. W działania zaangażowane są wszystkie służby, wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt. W dniu dzisiejszym do akcji zadysponowano także śmigłowiec.

Akcja poszukiwawcza Bronisławy Głębockiej

Wczoraj od godzin rannych trwa akcja poszukiwawcza zaginionej 79-letniej Bronisławy Głębockiej. W działaniach brało udział blisko 90 osób z różnych służb, w tym: ratowników z GOPR-u, strażaków ochotników z OSP z Rajczy, Złatnej, Zwardonia, Rycerki Dolnej, Węgierskiej Górki, Soli, strażaków z PSP Radzionków oraz z Jastrzębia zdroju, funkcjonariuszy Straży Leśnej z Ujsół, a także policjantów z Bielska-Białej, żywieckiej komendy policji oraz podległych komisariatów, wykorzystano psy tropiące, quady oraz drony. O godzinie 20.30 z uwagi na zbliżającą się porę nocną działania przerwano. 

Dzisiaj od godziny 8.30 akcja jest kontynuowana. Ponad 100 osób z użyciem specjalistycznego sprzętu przeczesuje tereny i masywy leśne. W dniu dzisiejszym do akcji zadysponowano również śmigłowiec. O zaginięciu poinformowano również stronę słowacką. 

Przypominamy rysopis zaginionej: wiek z wyglądu około 80 lat, wzrost około 160 cm, włosy krótkie siwe. W chwili zaginięcia ubrana była w kombinezon jednoczęściowy koloru niebieskiego oraz zielony sweter. Kobieta cierpi na demencję starczą oraz może mieć problemy z komunikacją. 

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Rajczy pod numerem telefonu 47 85 727 10 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

foto. policja żywiec

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt