Nabory do nowych grup treningowych Gimnastyki Artystycznej

Nabory do nowych grup treningowych ogłasza Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej Bielsko-Biała. Klub zaprasza dziewczynki od 5. roku życia do uprawiania najpiękniejszej, zdaniem jego członków, olimpijskiej dyscypliny sportu na świecie. Zajęcia odbywają się w hali Szkoły Podstawowej nr 37 przy ul. Doliny Miętusiej 5 na osiedlu Karpackim.

Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej Bielsko-Biała to jedyny profesjonalny klub tej dyscypliny w mieście, prowadzący zajęcia na poziomie wyczynowym.

Klub działa od 1994 roku i wywodzi się z klubu sportowego Beskid, gdzie sekcja gimnastyki artystycznej istniała od 1978. Na przestrzeni minionych prawie trzydziestu lat w ramach stowarzyszenia gimnastykę sportową uprawiały setki zawodniczek, które odnotowały liczne indywidualne i drużynowe sukcesy sportowe na zawodach międzywojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Zawodniczki SGA wielokrotnie były medalistkami i finalistkami Mistrzostw Polski oraz dostawały powołania do składu kadry narodowej.

Zajęcia odbywają się w hali sportowej przy SP 37 w Bielsku-Białej. Aby trening był efektywny, zawodniczki do startu w zawodach przygotowują się przez około cztery godziny dziennie.

Klub oferuje zajęcia dla dziewczynek w każdym wieku. Są to zajęcia wszechstronne, na których można nauczyć się zarówno podstaw akrobatyki, jak i nieco elementów baletowych oraz przede wszystkim ćwiczeń z przyborem. Grupy rekreacyjne trenują dwa razy w tygodniu po półtorej godziny. Zawodniczki są pod stałą opieką wykwalifikowanej kadry instruktorek, trenerek oraz sędzin Polskiego Związku Gimnastycznego.

Więcej informacji pod numerem telefonu 664 454 878.

źródło/foto UM Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt