Na ulicach miasta można spotkać nowy nieoznakowany radiowóz – FOTO

foto. Policja

W ostatnich latach nieoznakowane radiowozy stały się kluczowym elementem walki z piratami drogowymi. Jednym z najnowszych i najszybszych dodatków do floty policyjnej są modele CUPRA LEON, które zrewolucjonizowały patrolowanie ulic. 

Bielska policja została wyposażona w Leony Cupra

Tego typu pojazdy zostały wprowadzone na policyjny rynek w roku 2022. Wtedy to, trafiły do trzech miast w Polsce. Z kolei od kilkunastu dni na ulicach Bielska-Białej również można spotkać nowy nieoznakowany policyjny radiowóz CUPRA LEON!

Leony Cupra to prawdziwe bestie na drodze. Ich potężne silniki o mocy 310 koni mechanicznych potrafią rozpędzić się do 100 km/h w zaledwie 4,7 sekundy. To niesamowicie szybkie przyspieszenie jest nieocenione podczas pościgów i reagowania na sytuacje awaryjne. Policyjni funkcjonariusze mają teraz narzędzie, które pozwala im skutecznie interweniować na drodze.

Pojazd został wyposażony w wideo rejestrator

Nowoczesne radiowozy to nie tylko siła napędowa, ale także zaawansowane technologie. Każdy z tych pojazdów został wyposażony w nowoczesny wideorejestrator, który odgrywa kluczową rolę w zbieraniu dowodów w przypadku kolizji lub incydentów drogowych. To narzędzie staje się niezastąpionym środkiem dowodowym w procesach sądowych.

foto. Policja

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt