Moto Event 2024 Węgierska Górka – Motoryzacja i pomoc dla 12-letniego Pawełka

foto: Night Team Drivers

W najbliższą niedzielę odbędzie się trzecia edycja Moto Event by Night Team Drivers, niezwykłego zlotu motoryzacyjnego organizowanego przez pasjonatów z Węgierskiej Górki. To wydarzenie, które przyciąga miłośników motoryzacji w każdym wieku, obfitujące w atrakcje i konkursy, ale również pomoc dla potrzebujących. 

Night Team Drivers - "Wspieramy Pawełka: Zbieramy na Rehabilitację Dla 12-latka:"

W tym roku organizatorzy postanowili połączyć pasję motoryzacyjną z akcją charytatywną. Podczas zlotu prowadzona będzie zbiórka na rzecz 12-letniego Pawełka, wielkiego fana motoryzacji, który cierpi na DMD – dystrofię mięśniową Duchenne’a. Chłopiec ten, którego organizm nie produkuje białka, potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji, aby utrzymać i poprawić swoje funkcje ruchowe. Wspierając zbiórkę, można pomóc mu w zakupie niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego, takiego jak pionizator czy ortezy.

Organizatorzy apelują o wsparcie zbiórki poprzez platformę internetową, (TUTAJ) umożliwiając tym samym każdemu chętnemu wniesienie swojego wkładu. Ponadto, podczas samego zlotu będzie możliwość wrzucenia symbolicznej złotówki do puchy, aby wesprzeć Pawełka w jego walce z chorobą.

Moto Event 2024 by Night Team Drivers Węgierska Górka

Poza szlachetną akcją charytatywną, uczestnicy zlotu mogą spodziewać się wielu innych atrakcji. Organizatorzy zapewniają, że jak co roku, będą przygotowane różnorodne konkursy oraz atrakcje dla wszystkich miłośników motoryzacji, nawet tych najmłodszych. Szczegóły dotyczące planu wydarzenia będą regularnie aktualizowane na oficjalnym profilu wydarzenia na Facebooku (TUTAJ), dlatego warto być na bieżąco.

Poniżej wideo z zeszłorocznej edycji

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt