Morderstwo w Puszczykowie: Znaleziono zwłoki matki i dwójki dzieci

Tragedia w podpoznańskim Puszczykowie. W jednym z mieszkań odkryto zwłoki kobiety oraz dwójki małych dzieci. Co dokładnie wydarzyło się w Puszczykowie? Kim była ofiara? Kto jest podejrzewany o tę makabryczną zbrodnię? 

Zbrodnia w Puszczykowie: Nie żyje matka i dwoje dzieci

Wszystko zaczęło się, gdy po godzinie 15:00, w jednym z mieszkań w Puszczykowie, odkryto zwłoki kobiety i dwójki dzieci. O całym zdarzeniu poinformował mł.insp. Andrzej Borowiak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Po godz. 15 otrzymaliśmy informację o zwłokach kobiety i dwójki dzieci. Ciała znajdowały się w mieszkaniu w Puszczykowie. W związku ze sprawą został zatrzymany ojciec dzieci i mąż kobiety – mówi mł. insp. Andrzej Borowiak 

Kobieta, której zwłoki znaleziono w mieszkaniu, miała zaledwie 29 lat. Jednak bardziej przerażające jest to, że wśród ofiar były dwie małe dziewczynki – jedna z nich miała 1,5 roku, a druga 4,5 roku. 

Zatrzymano Ojca Dzieci

Z najnowszych informacji wynika, że policja szybko zareagowała na tę straszną sytuację i podjęła działania w celu wyjaśnienia okoliczności tej zbrodni. Wkrótce po odkryciu zwłok, w sprawie zatrzymano mężczyznę – męża kobiety i ojca dzieci. To on stał się głównym podejrzanym w tej makabrycznej sprawie.

Młodszy inspektor Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, poinformował, że obecnie prowadzone są szczegółowe oględziny oraz dochodzenie, mające na celu ustalenie wszystkich szczegółów związanych z tą straszną zbrodnią. Policja stara się odpowiedzieć na pytania, co się wydarzyło i z jakiego powodu mężczyzna mógł dokonać tego zabójstwa.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt