Morderstwo w Bielsku-Białej. Nieoficjalnie: Córka zabiła matkę

Do zdarzenia doszło wczoraj (22 września) około godź. 14:30 w Bielskim Hałcnowie. Służby otrzymały zgłoszenie o nieprzytomnej kobiecie. Na miejscu mundurowi stwierdzili, że kobieta nie żyje. Okazało się, że doszło do morderstwa. Mundurowi nie udzielają żadnych informacji na temat zdarzenia. Według medialnych doniesień w domu miało dojść do rodzinnej awantury.

Bielska policja nie udziela żadnych szczegółowych informacji o okolicznościach zdarzenia, jak i danych o ofierze. – Potwierdzamy, że doszło do morderstwa – poinformowała krótko w rozmowie z portalem bielsko.info asp. szt. Katarzyna Chrobak, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Jak ujawnił portal bielsko.info, do tragedii miało dojść podczas rodzinnej awantury, podczas której córka zabiła matkę. Młodsza z kobiet ma cierpieć na zaburzenia natury psychicznej. Z nieoficjalnych informacji wynika, że śmiertelny cios zadano metalowym przedmiotem. Według medialnych doniesień sprawczyni została zatrzymana przez mundurowych.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt