Młody skoczek z Zarzecza – Jan Habdas, w kadrze A na sezon 2024/2025

Jan Habdas znalazł się w Kadrze A na sezon 2024/2025

Polski Związek Narciarski (PZN) ogłosił składy Kadr Narodowych na sezon 2024/2025. Wśród wybranych skoczków narciarskich znalazły się zarówno znane nazwiska, jak i nowe talenty, w tym Jan Habdas z Zarzecza.

W składzie Kadr Narodowych na sezon 2024/2025 znaleźli się czołowi polscy skoczkowie, tacy jak Dawid Kubacki z TS Wisła Zakopane, Kamil Stoch z KS Eve-nement Zakopane oraz Piotr Żyła z Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego. Kubacki, Stoch i Żyła to doświadczeni zawodnicy, którzy od lat przynoszą Polsce wiele radości swoimi sukcesami na arenie międzynarodowej. Ich obecność w kadrze narodowej jest nieoceniona, ponieważ dostarczają inspiracji młodszym skoczkom oraz wspierają ich rozwój swoimi cennymi doświadczeniami.

Jednym z młodych talentów w polskiej kadrze jest Jan Habdas, reprezentujący LKS Klimczok Bystra. Habdas, pochodzący z Zarzecza, zyskał uznanie dzięki swoim imponującym osiągnięciom na poziomie juniorskim i seniorskim. Jego determinacja, ciężka praca oraz naturalny talent sprawiły, że znalazł się w gronie najlepszych polskich skoczków.

Habdas od najmłodszych lat pasjonował się skokami narciarskimi. Jego sukcesy w zawodach juniorskich zwróciły uwagę trenerów i ekspertów, co pozwoliło mu na dołączenie do Kadr Narodowych. Jako reprezentant LKS Klimczok Bystra, Habdas ciężko pracował nad doskonaleniem swoich umiejętności, co przyniosło efekty w postaci regularnych występów na wysokim poziomie. Jego przyszłość w skokach narciarskich rysuje się bardzo obiecująco, a miejsce w Kadrze Narodowej na sezon 2024/2025 jest kolejnym krokiem w jego sportowej karierze.

Wkadrze narodowej znaleźli się również Kacper Juroszek z KS AZS AWF Katowice, Tomasz Pilch z Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego, Paweł Wąsek oraz Aleksander Zniszczoł, także reprezentujący Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe. Każdy z tych zawodników wykazuje ogromny potencjał i jest obiecującą postacią w świecie polskich skoków narciarskich. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt