Mistrz Świata z Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej!

foto. ATH Bielsko-Biała

W pierwszym tygodniu sierpnia, Berlin stał się areną dla międzynarodowych zmagań łuczników na Łuczniczych Mistrzostwach Świata. Wśród nich błysnął wyjątkowy talent uczelni ATH – Przemysław Konecki. Jego niesamowity sukces w rywalizacji drużynowej w łuku bloczkowym przyćmił resztę zawodników, zdobywając pierwsze miejsce.

Wyczyny Przemysława Koneckiego na tym wyjątkowym turnieju nie przeszły niezauważone. Jego wyjątkowa umiejętność posługiwania się łukiem sprawiła, że stał się on centralną postacią mistrzostw. 

Przemysław Konecki nie odniósł sukcesu samotnie – jego talent został podkreślony dzięki zgranej drużynie. W skład zwycięskiej drużyny w łuku bloczkowym wchodzili również Rafał Dobrowolski z ŁLKS Karima Prząsław oraz Łukasz Przybylski z A3D Toszek Boguszyce. To właśnie ich wspólny wysiłek przyniósł nie tylko mistrzowski tytuł, ale także wzmacnia ducha sportowej współpracy.

Przemysław Konecki podkreślił, że zawody te były dla niego ogromnym sukcesem. Jego indywidualny wkład został uhonorowany siódmym miejscem, co w kontekście rywalizacji na światowym poziomie jest osiągnięciem godnym uznania. To był również jego debiut jako seniora w tak prestiżowej imprezie, co podkreśla wagę tego zwycięstwa.

Zawody okazały się dla mnie ogromnym sukcesem, ponieważ wraz z drużyną zostaliśmy Mistrzami Świata! Indywidualnie zająłem 7. miejsce. Był to mój pierwszy seniorski start w imprezie tej rangi – opowiada Przemysław Konecki.

foto. ATH Bielsko-Biała

foto/źródło: ATH Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt