Mikołaje będą skakać ze spadochronu! Mikołajki w Aeroklubie Bielsko-Bialskim.

foto. Aeroklub Bielsko-Bialski

już za tydzień, Aeroklub Bielsko-Bialski zaprasza wszystkich mieszkańców na niezwykłe Mikołajki. To wyjątkowe wydarzenie, zaplanowane na 3 grudnia, przyciągnie zarówno najmłodszych, jak i starszych miłośników lotnictwa. Podczas tego dnia czekać będzie na Was wiele atrakcji i niespodzianek.

Spotkanie z Mikołajem na lotnisku w Bielsku-Białej

Wydarzenie w aeroklubie to doskonała okazja na spotkanie z Świętym Mikołajem. Co więcej, będzie można zrobić sobie z nim niezapomniane zdjęcie w szybowcu, co na pewno dostarczy mnóstwo radości dzieciom i dorosłym. 

Dla tych, którzy marzą o lotach w powietrzu, Aeroklub przygotował możliwość wzięcia udziału w lotach śmigłowcem. To niepowtarzalna okazja, by poczuć adrenalinę i podziwiać piękne krajobrazy z lotu ptaka. Jednak trzeba pamiętać, że możliwość lotów śmigłowcem zależeć będzie od warunków pogodowych w dniu imprezy.

W trakcie Mikołajek nie zabraknie również emocjonujących pokazów spadochronowych, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Zaplanowano skoki spadochroniarzy w specjalnych strojach mikołajkowych.

Aeroklub Bielsko-Bialskie zadbał o to, by każdy znalazł coś dla siebie. Będzie można spróbować swoich sił w konkursach i zabawach przygotowanych przez animatorów. 

To wydarzenie, pełne atrakcji dla całej rodziny, zachęca do spędzenia aktywnego czasu na świeżym powietrzu i cieszenia się magią zbliżających się świąt. 

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt