Mieszkaniec Zawiercia znęcał się nad swoją matką i synem!

W minioną środę doszło do dramatycznej interwencji zawierciańskiej policji, która zatrzymała 39-letniego mężczyznę, podejrzanego o znęcanie się nad własną matką oraz synem. Sprawca stawił się przed sądem, który podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy.

Stosował przemoc fizyczną i psychiczną wobec swoich bliskich

39-letni mieszkaniec Zawiercia stał się sprawcą brutalnych aktów znęcania się nad swoją matką i synem. Środa była dniem, kiedy doszło do kolejnej awantury w jednym z mieszkań w Zawierciu, gdzie przebywali ci trzej członkowie rodziny. Mężczyzna nie tylko używał wulgarnego języka wobec swoich bliskich, ale również fizycznie znęcał się nad matką, uderzając ją.

Najbardziej druzgocącym aspektem tego dramatu była przemoc psychiczna, jakiej 39-latek systematycznie dopuszczał się wobec matki i syna. Używał obraźliwych słów, upokarzał ich i groził pozbawieniem życia. To trwało przez dłuższy czas, nawet kiedy sprawca przebywał w więzieniu.

Sąd postanowił aresztować mężczyznę

Po starannym zebraniu materiału dowodowego, zawierciański sąd postanowił aresztować 39-latka na okres trzech miesięcy. Decyzja ta ma na celu ochronę ofiar przed dalszymi aktami przemocy ze strony sprawcy. Warto podkreślić, że mężczyzna już wcześniej odbywał karę pozbawienia wolności.

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt