Wypadek w Lipowej – Mężczyznę przejechał samochód, w którym nie było kierowcy!

foto: zywiec112

Dziś przed południem, na parkingu w samym centrum Lipowej, doszło do wydarzenia, które wydawać by się mogło możliwe tylko w filmach science fiction. Osobowy Peugeot, stojący spokojnie na jednym z miejsc postojowych, nagle ruszył z miejsca i potrącił właściciela samochodu. 

Wszystko zaczęło się, gdy starszy mężczyzna próbował naprawić samochód na parkingu w centrum Lipowej. Zdesperowany kierowca otworzył maskę pojazdu, próbując zlokalizować źródło problemu. Niestety, nim zdołał cokolwiek zrobić, samochód nagle zapalił się i ruszył z miejsca powodując, że mężczyzna znalazł się pod pojazdem.

Samochód przejechał przez krawężnik oraz chodnik, aż w końcu zatrzymał się na jezdni. Pierwsze ustalenia sugerują, że przyczyną ruszenia się samochodu było prawdopodobnie jakieś zakłócenie w systemie elektronicznym pojazdu. Niemniej jednak, to tylko spekulacje.

Poszkodowany właściciel samochodu został przekazany w ręce ratowników medycznych, a następnie przewieziony do szpitala w celu dalszej diagnostyki.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Jarmark Św. Wita 2024 w Żywcu

Jarmark Świętego Wita, będący Ogólnopolskim Festiwalem Smaków, to coroczna impreza, która przyciąga miłośników tradycyjnych polskich produktów i rękodzieła z całego

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt