Tragedia w powiecie bielskim. Mężczyzna został przygnieciony przez przyczepę – nie żyje.

Wczoraj miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek. Z ciągnika rolniczego spadł pasażer. Niestety mężczyzna wpadł wprost pod koła ciężkiej rolniczej przyczepy. Zginął na miejscu.

W miejscowości Porąbka, mężczyzna został przygnieciony

Do  tragicznego zdarzenia doszło wczoraj tj. 13 września na ul. Bukowskiej w Porąbce. Ciągnikiem rolniczym wraz z przyczepą podróżowało dwóch mężczyzn. Prawdopodobnie tuż przed wjazdem na teren posesji, pasażer chciał zeskoczyć z ciągnika by otworzyć bramę wjazdową. Traktor znajdował się jeszcze w ruchu, a 63-latek zeskakując przewrócił się wprost pod toczące się koła przyczepy. Został przygnieciony i zginął na miejscu.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący ciągnikiem rolniczym 67-latek był trzeźwy. Zatrzymano mu prawo jazdy. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności zdarzenia. Śledztwo w sprawie tego tragicznego wypadku prowadzą policjanci z bielskiej komendy. Czynności nadzoruje prokuratura.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Jarmark Św. Wita 2024 w Żywcu

Jarmark Świętego Wita, będący Ogólnopolskim Festiwalem Smaków, to coroczna impreza, która przyciąga miłośników tradycyjnych polskich produktów i rękodzieła z całego

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt