Mężczyzna ukradł samochód. Ukrył się przed policją w łóżku..

Nie miał szczęścia złodziej samochodowy, który ukradł samochód marki Fiat z terenu otwartej posesji w Pisarzowicach. Został błyskawicznie namierzony i zatrzymany przez kryminalnych z Kobiernic. Jak się okazało, 27-latek był na niepowrocie do Zakładu Karnego

Kradzież samochodu w Pisarzowicach

Do kradzieży doszło 28 czerwca 2023 roku w godzinach popołudniowych. Z terenu otwartej posesji w Pisarzowicach został skradziony samochód marki Fiat. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia przeprowadzili szereg czynności procesowych i pozaprocesowych, by znaleźć sprawcę i odzyskać skradziony pojazd. 27-letni złodziej został błyskawicznie namierzony i zatrzymany. Mężczyzna był zaskoczony, kiedy do jego drzwi zapukali stróże prawa. Złodziej postanowił “ukryć” się w łóżku, jednak szybko został znaleziony.

Skradziony samochód wraz z dokumentami został odzyskany i wrócił do właściciela. Miłośnik cudzych samochodów oprócz kradzieży samochodu odpowie jeszcze za kierowanie nim pomimo posiadanego wyroku zakazującego mu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Ponadto okazało się, że 27-latek przebywał w swoim miejscu zamieszkania na niepowrocie do Zakładu Karnego, gdzie odbywał już karę za inne przestępstwa. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry