Męskie Granie Orkiestra 2024 – Pojawił się tegoroczny singiel!

Męskie granie orkiestra 2024
foto: FB Męskie Granie

Męskie Granie Orkiestra to jedno z najważniejszych wydarzeń na polskiej scenie muzycznej. Każdego roku gromadzi tłumy fanów i łączy wspaniałych artystów, tworząc niepowtarzalne muzyczne doświadczenie. W 2024 roku projekt zaskoczył wszystkich, prezentując nową, niesamowitą kolaborację: Mrozu, Daria Zawiałow i Kacperczyk jako “Wolne Duchy”.

 

Singiel Męskie Granie Orkiestra 2024 - "Wolne Duchy"

W tegorocznej edycji Męskiego Grania, skład orkiestry tworzą trzy wyjątkowe osobowości:

  • Mrozu – artysta, którego głos i styl są rozpoznawalne na całej polskiej scenie muzycznej. Jego utwory to mieszanka popu, bluesa i rocka, co czyni go jednym z najbardziej wszechstronnych muzyków w kraju.
  • Daria Zawiałow – jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia, znana z głębokich tekstów i niepowtarzalnego brzmienia. Jej muzyka łączy w sobie elementy alternatywnego rocka, popu i elektroniki.
  • Kacperczyk – duet braci, którzy swoją muzyką podbijają serca młodych słuchaczy. Ich styl to oryginalne połączenie indie popu i elektroniki, które przynosi powiew świeżości na polską scenę muzyczną.

 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Jarmark Św. Wita 2024 w Żywcu

Jarmark Świętego Wita, będący Ogólnopolskim Festiwalem Smaków, to coroczna impreza, która przyciąga miłośników tradycyjnych polskich produktów i rękodzieła z całego

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt