Męskie Granie 2024: Wiemy kto zagra na rozpoczęciu trasy w Żywcu

15. edycja festiwalu Męskie Granie rozpocznie swoją trasę koncertową w czerwcu, ale zaskoczeniem dla wielu może być fakt, że tradycyjny finał w Żywcu ustępuje miejsca Warszawie.

Męskie Granie 2024 w Żywcu rozpocznie trasę, a zakończy w Warszawie

Męskie Granie, od lat cieszące się dużym uznaniem w Polsce, w tym roku zacznie się od nieoczekiwanego punktu startowego – Żywca, gdzie odbędą się koncerty w dniach 28-29 czerwca w Amfiteatrze Pod Grojcem. To ogromne zaskoczenie dla fanów, którzy przywykli do tradycyjnego finału w tym mieście. 

Po starcie w Żywcu, Męskie Granie odwiedzi kolejne miasta w Polsce, w tym Szczecin, Gdańsk, Poznań, Wrocław i Kraków. Każde miasto będzie miało okazję cieszyć się występami najważniejszych polskich artystów, zarówno tych związanych od lat z festiwalem, jak i obiecujących nowych talentów. 

Jednak prawdziwym punktem kulminacyjnym będzie wielki finał w Warszawie, który odbędzie się 23-24 sierpnia w Fort Wola – Letniej Strefie Progresji. To będzie okazja do świętowania 15-lecia Męskiego Grania w niezwykłym stylu.

Podczas 15. edycji festiwalu możemy spodziewać się wielu dodatkowych atrakcji, które będą regularnie ogłaszane. Już teraz wiadomo, że koncerty będą odbywały się w piątki i soboty, z zupełnie innymi programami. W soboty wystąpi tegoroczna Męskie Granie Orkiestra, a w piątki wybrane składy orkiestr z lat poprzednich. 

Podczas wielkiego finału w Warszawie, w piątkowy wieczór będzie można zobaczyć Orkiestrę Orkiestr, która wykona hymny Męskiego Grania z lat 2010-2023. Cały line-up Męskiego Grania oraz skład tegorocznej Męskie Granie Orkiestry zostanie zaprezentowany w najbliższych miesiącach.

Męskie Granie 2024 - Żywiec

Poniżej prezentujemy tegoroczny lineup:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry