Męskie Granie 2024: Finał nie odbędzie się w Żywcu!

15. edycja festiwalu Męskie Granie rozpocznie swoją trasę koncertową w czerwcu, ale zaskoczeniem dla wielu może być fakt, że tradycyjny finał w Żywcu ustępuje miejsca Warszawie.

Męskie Granie 2024 w Żywcu rozpocznie trasę, a zakończy w Warszawie

Męskie Granie, od lat cieszące się dużym uznaniem w Polsce, w tym roku zacznie się od nieoczekiwanego punktu startowego – Żywca, gdzie odbędą się koncerty w dniach 28-29 czerwca w Amfiteatrze Pod Grojcem. To ogromne zaskoczenie dla fanów, którzy przywykli do tradycyjnego finału w tym mieście. 

Po starcie w Żywcu, Męskie Granie odwiedzi kolejne miasta w Polsce, w tym Szczecin, Gdańsk, Poznań, Wrocław i Kraków. Każde miasto będzie miało okazję cieszyć się występami najważniejszych polskich artystów, zarówno tych związanych od lat z festiwalem, jak i obiecujących nowych talentów. 

Jednak prawdziwym punktem kulminacyjnym będzie wielki finał w Warszawie, który odbędzie się 23-24 sierpnia w Fort Wola – Letniej Strefie Progresji. To będzie okazja do świętowania 15-lecia Męskiego Grania w niezwykłym stylu.

Podczas 15. edycji festiwalu możemy spodziewać się wielu dodatkowych atrakcji, które będą regularnie ogłaszane. Już teraz wiadomo, że koncerty będą odbywały się w piątki i soboty, z zupełnie innymi programami. W soboty wystąpi tegoroczna Męskie Granie Orkiestra, a w piątki wybrane składy orkiestr z lat poprzednich. 

Podczas wielkiego finału w Warszawie, w piątkowy wieczór będzie można zobaczyć Orkiestrę Orkiestr, która wykona hymny Męskiego Grania z lat 2010-2023. Cały line-up Męskiego Grania oraz skład tegorocznej Męskie Granie Orkiestry zostanie zaprezentowany w najbliższych miesiącach.

Męskie Granie 2024 - bilety

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 6 lutego o 12.00 i potrwa do 23.59 lub do wyczerpania puli. Tego dnia bilety będą mogli zakupić jedynie użytkownicy Allegro posiadający usługę Allegro Smart!, Smart! Student lub Smart! na start!, wchodząc na dedykowaną stronę wydarzenia. Allegro Smart! to usługa, dzięki której każdy może cieszyć się z darmowych i nielimitowanych dostaw oraz dostępu do specjalnych okazji czy przedsprzedaży. Usługa Allegro Smart! jest płatna 59,90 zł rocznie lub 14,99 zł miesięcznie. Do programu lojalnościowego można dołączyć na stronie: https://allegro.pl/smart. Otwarta przedsprzedaż biletów dla wszystkich fanów trasy wystartuje 7 lutego, również o 12.00. 

Płatność za bilety – zarówno 6, jak i 7 lutego – będzie możliwa wyłącznie za pomocą BLIKA, oficjalnego partnera tegorocznej trasy. Aby zapłacić BLIKIEM, potrzebny jest jedynie telefon z aplikacją mobilną jednego z 18 banków, które udostępniają usługę. Będzie możliwa również płatność voucherami eBilet.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry