Męskie Granie 2023. Finał zakończony przed czasem – ewakuowano ludzi!

foto: Męskie Granie Live

Zakończyła się tegoroczna trasa koncertowa “Męskie Granie 2023”. Finał odbył się tradycyjnie w Żywcu, lecz niestety konieczne było zakończenie koncertu przed czasem. Doszło do ewakuacji ludzi z terenu imprezy. 

Męskie Granie odwołane. W Żywcu doszło do ewakuacji.

Podczas tegorocznego koncertu na scenie zaprezentowali się artyści, którzy swoją pasją i umiejętnościami podbili serca publiczności. Wśród nich znaleźli się tacy utalentowani muzycy jak Ralph Kaminski, Mrozu, Daria Zawiałow, Kaśka Sochacka czy zespół Paktofonika:Retrospekcje. 

Atmosfera podczas koncertu była niezwykle intensywna i ekscytująca, jednak Matka Natura postanowiła pokrzyżować plany organizatorów imprezy. Gwałtowna ulewa oraz burza, które rozpętały się nad Żywcem, spowodowały konieczność zakończenia imprezy.

Ewakuacja ludzi w trakcie finałowego koncertu Męskie Granie w Żywcu

W momencie, gdy na scenie miała pojawić się Męskie Granie Orkiestra 2023 w składzie: Igo, Mrozu i Vito Bambino, organizatorzy podjęli odważną decyzję. Głównym priorytetem było zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom wydarzenia. W związku z gwałtowną pogodą, rozpoczęła się ewakuacja amfiteatru “Pod Grojcem”. To zdecydowane działanie zostało podjęte, aby zapobiec potencjalnym zagrożeniom dla zdrowia i życia obecnych na miejscu widzów.

O wszystkim informowali na bieżąco fani Męskiego Grania, m.in. w komentarzach pod relacją na żywo na YouTubie. W końcu głos zabrali także organizatorzy.

“Ze względu na trudne warunki pogodowe podjęliśmy decyzję o zakończeniu koncertu. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Do zobaczenia za rok!”

Internauci zgodni co do decyzji organizatorów

Fani Męskiego Grania, którzy śledzili wydarzenie na bieżąco, mieli okazję wyrazić swoje wsparcie i jedność w trudnym momencie. W komentarzach pod relacją na żywo na platformie YouTube, oddawali głos swojej solidarności oraz podziękowania organizatorom za troskę o ich dobro. 

”Transmisja była mega dzięki. Bezpieczeństwo ludzi na miejscu najważniejsze”
”Szkoda, ale zrozumiała decyzja. Było super! Do zobaczenia w przyszłym roku gdzieś na trasie MG!”
”Brawo za rozsądek” – piszą internauci

W komentarzach zostały zamieszczone również zdjęcia z niesprzyjających warunków pogodowych w trakcie trwania koncertu.

Posiadasz więcej takich zdjęć? Wyślij je nam na adres: kontakt@beskidinfo.pl lub na naszego Facebooka: Beskidinfo.pl

Męskie Granie Finał Żywiec - NAGRANIE

Finał 14. edycji trasy Żywiec Męskie Granie był wyjątkowym wydarzeniem, które mimo niespodziewanej burzy, dostarczyło uczestnikom niezapomnianych emocji i chwil radości. Muzyczne występy artystów na najwyższym poziomie oraz zaangażowanie organizatorów w zapewnienie bezpieczeństwa sprawiły, że to wydarzenie pozostanie w pamięci fanów na długo.  Do zobaczenia za rok!

Całe nagranie z Finału Męskiego Grania 2023 można obejrzeć w platformie YouTube. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt