[WIDEO] Martwe psy znalezione w lodówce – Rzeź w schronisku dla zwierząt.

foto: Fundacja Centaurus

Wstrząsający film opublikowany przez Fundację Centaurus obiegł media społecznościowe. Na nagraniu można zobaczyć martwe psy znalezione w schronisku, który mieści się przy granicy powiatu żywieckiego. W trakcie dochodzeniach okazało się, że zwłoki niektórych zwierząt były przechowywane w lodówce.

Co Wydarzyło Się w Schronisku?

Film opublikowany przez Fundację Centaurus był prawdziwym szokiem. Widać na nim martwe psy, co samo w sobie jest przerażające. Jednakże sytuacja była o wiele bardziej skomplikowana. W oświadczeniu wydanym przez fundacje można przeczytać, że policja znalazła zwierzęta pochowane w workach na śmieci i reklamówkach. Okazało się, że zwłoki niektórych zwierząt były przechowywane także w lodówce.

Fundacja Centaurus apeluje do innych fundacji, które przekazały tam swoje zwierzęta, aby je odzyskały. Sytuacja jest na tyle poważna, że życie wielu zwierząt jest w niebezpieczeństwie.

 “siedzą, zamknięte w małych klatkach, bez wody i jedzenia, czasem bez kawałka koca, i wyją. Po prostu wyją.”

Reakcja Policji i Prokuratury

Po publikacji filmu i doniesień Fundacji Centaurus, policja potwierdziła te makabryczne wydarzenia i obecnie prowadzi śledztwo w tej sprawie. Dochodzenie toczy się pod nadzorem suskiej prokuratury.

Pomoc dla zwierząt ze schroniska w Hucisku

Powstała zbiórka z myślą o zwierzętach które potrzebują niezwłocznie pomocy, opieki weterynaryjnej czy pożywienia. 

“Zbiórka powstała na organizację akcji pomocowej – zakup karmy dla tych psów (karmę kupiliśmy też jadąc tutaj), transporty, weterynarza, hotele (część psów jest bardzo agresywna, podejrzewamy, że żadne fundacje nie będą chciały ich zabrać), kupno kojców. Ile zbierzemy, tyle pomocy udzielimy. Kompletnie nie byliśmy przygotowani na to, co się tu dzieje – dlatego jesteśmy zupełnie zależni od Was. Nie mamy wolnych miejsc u siebie – musimy tym psom postawić kojce i kupić wszystko, czego mogą potrzebować, a potem szukać nowych domów.”

Link do zbiórki można znaleźć: TUTAJ

Poniżej można znaleźć wideo Fundacji Centaurus (TYLKO DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH!).

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt