Marta Grysztar wraca z kolejnymi medalami z mistrzostw w taekwondo !

foto: FB Taekwon-do Cobra GrysztarTeam

Wczoraj, 26 listopada, miały miejsce Mistrzostwa Warmii i Mazur w Taekwondo, które odbyły się w Lidzbarku Welskim. Jednym z najjaśniejszych punktów tych zawodów była udział Marty Grysztar, zawodniczki klubu Taekwon-do Cobra GrysztarTeam z Bielska-Białej. Marta wróciła z imprezy z trzema medalami.

Marta Grysztar wraca z mistrzostw z trzema medalami!

Zawodniczka reprezentująca klub z Bielska-Białej zaprezentowała się na naprawdę wysokim poziomie. Jej trzy medale to wynik ciężkiej pracy, determinacji oraz nieustannego dążenia do doskonałości. Marta Grysztar zdobyła dwa srebrne medale, jeden w kategorii walki ciągłej oraz drugi w układach formalnych. Ponadto, zasłużyła na brązowy medal w kategorii technik specjalnych.

Turniej w Lidzbarku Welskim nie był łatwym wyzwaniem. Wzięło w nim udział niemal 500 zawodników, co dowodzi ogromnej konkurencji i poziomu rywalizacji. Zawody odbywały się na ośmiu matach, a trybuny były wypełnione po brzegi entuzjastyczną widownią, która dopingowała zawodnikom.

Marta Grysztar, choć mierzy się z silną konkurencją, nie przestaje się rozwijać i podnosić swoje umiejętności. Jej talent i zaangażowanie zasługują na uznanie i inspirują innych do podobnych osiągnięć. Ten sukces to nie tylko osobiste osiągnięcie Marty, ale także efekt wsparcia jej trenerów, rodziny oraz całego klubu. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt