Marsz Strachów w Bielsku-Białej: Kolorowy Korowód Strasznych Postaci – TRASA

2 Bielsko-Bialski Marsz Strachu
foto: Fb Wydarzenie 2 Bielsko-Bialski Marsz Strachu

Październik to nie tylko miesiąc spadających liści, ale także okazja do uczestnictwa w niezwykłym wydarzeniu kulturalnym. Podobnie jak w ubiegłym roku, pod koniec października ulicami Bielska-Białej przejdzie kolorowy korowód strasznych postaci.

Marsz Strachu w Bielsku-Białej

Organizatorzy przekonują, że kultura straszenia nie jest niczym złym, jeśli ma formę zabawy. W marszu uczestniczą głównie dzieci, ale coraz więcej dorosłych także chce się przebrać. Wieczór zakończy fire show w wykonaniu Teatru Ognia Tesserakt.

Podczas Marszu Strachów nie tylko możesz oglądać kolorowe postacie, ale także samemu stać się częścią tej fantastycznej atmosfery. Wesoła kolumna dzieci i dorosłych w kolorowych strojach przejdzie do Rynku, gdzie odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie w trzech kategoriach wiekowych.

W trakcie marszu nie zabraknie także animatorów i kuglarzy, którzy dodadzą wydarzeniu jeszcze więcej kolorów i radości. To osoby, które ostatnio dali się poznać bielszczanom podczas przeglądu sztuki ulicznej BBusking.

Teatr Ognia Tesserakt

Wieczór marszu zakończy się niezapomnianym fire show w wykonaniu Teatru Ognia Tesserakt. To widowisko, które przyciąga uwagę nie tylko najmłodszych, ale i dorosłych widzów. Artystyczne i widowiskowe przedstawienie ognia to doskonały sposób na podsumowanie tego niezwykłego dnia.

Więcej informacji można znaleźć w wydarzeniu na FB: TUTAJ

Trasa Marszu Strachu w Bielsku-Białej

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt