Mała Zuzia czeka na Twoją pomoc!

Zuzanka ma 5 lat i jest córką żywieckiego policjanta. Jest wesołą dziewczynką, która uwielbia bawić się ze swoimi starszymi braćmi. Prawie trzy lata temu zdiagnozowano u niej liczne zaburzenia neurorozwojowe. Od tego czasu Zuzanka dzielnie walczy o swoje dzieciństwo. Każdego dnia wkłada wiele wysiłku w ćwiczenia rehabilitacyjne. Niestety sprzęt potrzebny do ćwiczeń i wizyty u specjalistów są bardzo kosztowne. Dlatego Zuzanka z całego serca prosi o pomoc.

Zuzanka ma 5 lat. Od trzech lat, kiedy to zdiagnozowano u niej liczne zaburzenia neurorozwojowe, dziewczynka dzielnie walczy o swoje dzieciństwo. Każdy dzień to ciężka i bolesna rehabilitacja. Mimo to, Zuzanka nie poddaje się i z siłą godną pozazdroszczenia, staje do walki, o to, aby tak jak jej rówieśnicy, móc bawić się, biegać i śmiać. Na szczęście codzienna i intensywna rehabilitacja przynosi efekty. Niestety sprzęt potrzebny do ćwiczeń i wizyty u specjalistów są bardzo kosztowne. Dlatego Zuzanka, wspólnie ze swoimi rodzicami, z całego serduszka prosi o wsparcie finansowe, po to, aby mogła dalej kontynuować leczenie.

Zwracamy się z apelem o pomoc do wszystkich, którzy mogą wesprzeć Zuzankę wpłacając darowiznę na jej leczenie.

Dowolną kwotę można wpłacić na subkonto podopiecznego fundacji FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”, TYTUŁEM 36976 RODAK ZUZANNA – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994.

Darowizny można też wpłacać online przez stronę: www.dzieciom.pl/podopieczni/36976 RODAK ZUZANNA

źródło/foto KPP Żywiec

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt