Mała Mila z Lipowej pojedzie do Austrii na operację

Tydzień temu informowaliśmy Was o zbiórce pieniędzy na operację serca małej Mili Murawskiej. Suma do zebrania była bardzo duża, a czasu było niewiele. 

Kilka dni temu mama małej Mili wydała oświadczenie:

“Kochani chciałabym wam coś ogłosić ❤️❤️ łącząc dwie zbiórki wychodzi na to ze na operacje Milusi mamy uzbierana zaliczkę ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Chciałabym @wszyscy i każdemu z osobna serdecznie podziękować za wasza prace i wkład, wasze serce jakie okazaliście przez te 11 dni!!! Dokładnie tyle czasu potrzebowalismy zeby uzbierać cała sumę ❤️❤️❤️❤️🧨🧨🧨🧨 nadwyżka która zostanie będzie wykorzystana na ewentualności które mogą wyniknąć w czasie… jak wiecie kosztorys pokrywa tylko 14 dni po operacji, a niestety zycie pisze własne scenariusze .. ALE bądźmy dobrej myśli i jedyne co .. to mogę wam podziękować 🤪 kamień z serca naprawdę …🙏 Amen kochani”- pisze mama dziewczynki. 

Jak poinformowała nas mama dziewczynki, Marta Murawska łącznie ze zbiórek na siepomaga.pl i pomagam.pl Milunia uzbierała się kwota 434 603 zł!

Jest to stan na godz. 20:00 dn.14 października. Nadal trwają zbiórki i wpływają pieniądze z licytacji Ratujmy Milowe Serce

14 -dniowy pobyt w Austrii kosztuje 270 tys. Nadpłata zostanie przeznaczona na rehabilitację po operacji plus ewentualne koszty, które trzeba będzie ponieść za granicą. 

foto lipowaiokolice

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry