Łukasz Gluza z Milówki debiutuje na polskiej scenie muzycznej

W dzisiejszych czasach internet stał się płodnym gruntem dla młodych talentów, którzy pragną podzielić się swoimi umiejętnościami i pasją z innymi. Łukasz Gluza, dziewiętnastoletni chłopak, od kilku lat działa w sieci, nagrywając filmiki na platformie YouTube. Teraz jednak postanowił sięgnąć wyżej i zadebiutować na polskiej scenie muzycznej ze swoim najnowszym singlem “Odcinam się”.

Łukasz Gluza z pierwszym singlem

Młody artysta pochodzi z urokliwej miejscowości Milówka, leżącej w powiecie żywieckim. Po ukończeniu liceum i napisaniu matury, Łukasz przeprowadził się do Warszawy, aby rozpocząć swoją muzyczną karierę. To tam napisał oraz wypuścił swój pierwszy debiutancki utwór “Odcinam się”. Ten utwór to połączenie energetycznej muzyki, chwytliwej melodii i osobistych tekstów, które poruszają serca słuchaczy.

„Singiel „Odcinam się” powstawał przez kilka długich miesięcy. Najpierw był pomysł, pisanie tekstu, rozglądanie się za osobami, które wyprodukują oraz wydadzą singiel. Tekst opowiada o moim życiu, o ucieczce od dawnej rzeczywistości, która przepełniona była trudnymi sytuacjami. Tytuł ma na celu ukazać słuchaczowi, że warto odcinać się od tego, co dla nas złe, należy zacząć działać i nie zwracać uwagi na przeszkody stojące nam na drodze”. – pisze artysta

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt