Łodygowice: Dachowanie samochodu w korycie rzeki

foto: zywiec112

Dzisiejsze zdarzenie miało miejsce w Łodygowicach, gdzie kierowca osobowego VW Polo stracił panowanie nad pojazdem i zakończył jazdę w korycie rzeki. Na szczęście, obyło się bez poważnych obrażeń, ale incydent ten stanowi ostrzeżenie dla wszystkich kierowców.

Dachowanie samochodu w korycie rzeki

Po godzinie 14:00 na ul. Piłsudskiego w Łodygowicach doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kierowca osobowego VW Polo nie zachował należytej ostrożności i stracił kontrolę nad pojazdem, który wylądował w korycie rzeki. Na szczęście, uczestnicy tego incydentu byli trzeźwi, co stanowi istotny fakt w toku śledztwa.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, już na początku wskazali, że główną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, kierowca zostanie ukarany mandatem za swoje nieodpowiednie zachowanie za kierownicą.

Szybka reakcja służb ratunkowych

Po wypadku na miejscu zdarzenia pojawiły się odpowiednie służby ratunkowe. Strażacy podjęli akcję wyciągania pojazdu z rzeki, co było niezwykle ważne, aby uniknąć dalszych szkód i zagrożeń. Ratownicy medyczni sprawdzili stan zdrowia uczestników wypadku, przy czym kierowca VW Polo doznał na szczęście tylko lekkich obrażeń.

CZYTAJ WIĘCEJ: 

Policja natomiast przystąpiła do ustalania szczegółów zdarzenia, które posłużą jako podstawa do wszczęcia postępowania karne-go wobec kierowcy pojazdu.

Źródło: Radio Bielsko

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt