Lodowisko na rynku w Żywcu – Cennik – Godziny Otwarcia

foto. FB Antoni Szlagor

Mieszkańcy Żywca i okolic już w tym tygodniu będą mogli cieszyć się zimową rozrywką na lodowisku pod chmurką. To wspaniała okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu i poprawić swoje umiejętności łyżwiarskie. 

Lodowisko w Żywcu 2023 - Szczegóły

Lodowisko będzie miało wymiary 12 x 25 metrów, co zapewni wystarczająco dużo przestrzeni dla wszystkich miłośników łyżwiarstwa.

W ramach wynajmu lodowiska, dostępne będą:

  • Kontener Biurowy z Przeznaczeniem na Szatnię

  • Kontener Biurowy z Przeznaczeniem na Wypożyczalnię Łyżew

  • Przenośna Toaleta Typu “Toi-Toi”

Podobnie jak w poprzednich latach dostęp do lodowiska będzie całkowicie bezpłatny dla wszystkich, którzy przyniosą swoje łyżwy. Jednak dla tych, którzy nie posiadają własnych łyżew, będzie istniała możliwość wynajęcia ich za niewielką opłatą.

Kiedy Otwarcie lodowiska na rynku w Żywcu?

Początkiem grudnia oficjalnie zostanie otwarte lodowisko. To będzie dzień pełen radości i emocji, więc zaznaczcie go w swoim kalendarzu! Wstępnie planowany okres działania lodowiska na rynku w Żywcu miał przypadać od 6 grudnia do 29 lutego. Jak poinformował Burmistrz Antoni Szlagor – już w najbliższy piątek, 1 grudnia o godzinie 15.00 wielkie otwarcie naszego miejskiego lodowiska. Otwarcie będzie połączone z rozpoczynającym się w tym dniu Jarmarkiem Bożonarodzeniowym.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Cennik I Godziny Otwarcia Lodowiska w Żywcu

Wstęp na lodowisko jak w ubiegłych latach jest bezpłatne. Jeśli nie posiadamy własnych łyżew, trzeba będzie zapłacić za wypożyczenie sprzętu.

Cennik:
Łyżwy – 10zł
Kask – 5zł
Chodzik – 10zł
Ostrzenie łyżew – 15zł

Godziny Otwarcia:
Od niedzieli do czwartku – 10:00 -20:00
Od piątku do soboty : 10:00 – 21:00

Obowiązuje limit 45 osób na turę która trwa 45minut.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Jarmark Św. Wita 2024 w Żywcu

Jarmark Świętego Wita, będący Ogólnopolskim Festiwalem Smaków, to coroczna impreza, która przyciąga miłośników tradycyjnych polskich produktów i rękodzieła z całego

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt