Lodowisko w Czechowicach-Dziedzicach – CENNIK – GODZINY OTWARCIA

foto. MOSiR Czechowice-Dziedzice

Wraz z nadejściem grudnia mieszkańcy Czechowic-Dziedzic i okolic mogą cieszyć się zimową rozrywką na nowo otwartym lodowisku miejskim. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza wszystkich miłośników łyżwiarstwa do korzystania z obiektu.

Lodowisko w Czechowicach-Dziedzicach - godziny otwarcia

Lodowisko będzie czynne codziennie w godzinach 09.00-20.00, oferując pełen dzień zabawy na świeżym powietrzu. Jednak pamiętać trzeba o przerwie technicznej w godzinach 14.00-15.00, podczas której pracownicy dokładają starań, aby utrzymać lodowisko w doskonałym stanie. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, jak intensywne opady śniegu, możemy spodziewać się dodatkowej przerwy technicznej celem czyszczenia lodowiska. Co ważne użytkownikom w tym czasie zostanie zatrzymany czas jazdy.

Nowoczesny system obsługi klienta

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wprowadził nowoczesny system obsługi klienta, który sprawia, że korzystanie z lodowiska staje się łatwiejsze i wygodniejsze. Po wejściu na teren obiektu otrzymasz opaskę z kodem kreskowym, który umożliwia śledzenie czasu korzystania z lodowiska. Naliczanie czasu rozpocznie się po przebraniu i przygotowaniu do jazdy oraz zeskanowaniu biletu na bramce wejściowej. Opuszczając lodowisko, zapłacisz tylko za czas, jaki faktycznie spędziłeś na łyżwach. Standardowe wejście obejmuje 60 minut jazdy i czasu na przebranie. Po przekroczeniu tego czasu system naliczy dopłatę minutową zgodnie z cennikiem. Ponadto istnieje możliwość wykupienia wejścia na 90 minut jazdy plus 15 minut na przebranie. Ten nowatorski system pozwala każdemu dołączyć do jazdy o dowolnej godzinie.

Dodatkowe udogodnienia i wydarzenia

Lodowisko oferuje także kilka innych udogodnień. Możesz skorzystać z wspólnego karnetu na basen i lodowisko, co daje jeszcze więcej możliwości rekreacji. Ponadto akceptowana płatności kartą, co sprawia, że korzystanie z obiektu jest wyjątkowo wygodne.

6 grudnia nie przegap spotkania mikołajkowego w godzinach 16:00-17:30, pełnego atrakcji dla najmłodszych. To doskonały sposób na rozpoczęcie świątecznej atmosfery.

Podczas ferii zimowych planowane jest uruchomienie szkółki łyżwiarskiej dla dzieci. To idealna okazja, aby dzieci nauczyły się jeździć na łyżwach pod okiem doświadczonych instruktorów.

Lodowisko w Czechowicach Dziedzicach - cennik

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt