Lodowisko w Bielsku-Białej – CENNIK, GODZINY OTWARCIA

fot. Paweł Sowa Wydział Prasowy UM w BB

Mieszkańcy Bielska-Białej i okolic znowu będą mogli cieszyć się zimową rozrywką na krytym lodowisku. To wspaniała okazja, aby spędzić wspólnie czas i poprawić swoje umiejętności łyżwiarskie. Znana jest data otwarcia oraz cennik w sezonie 2023-2024.

Data otwarcia i godziny funkcjonowania lodowiska w Bielsku-Białej

Sezon 2023-2024 na lodowisku “KS Orlik” rozpocznie się 10 listopada 2023 roku (piątek). Ten dzień będzie pierwszym dniem, kiedy obiekt będzie dostępny dla łyżwiarzy. Od godziny 8:00 będziecie mogli cieszyć się jazdą na lodzie. Ale to jeszcze nie wszystko! O godzinie 16:00 tego samego dnia zaplanowano specjalną akcję o nazwie “Hura – Tura”, podczas której cena biletu wstępu dla wszystkich wyniesie jedynie 5 złotych. To doskonała okazja, aby rozpocząć sezon łyżwiarski w fantastycznym stylu.

11 listopada 2023 roku (sobota) o godzinie 16:00 na lodowisku odbędzie się pokaz hokeja na lodzie, który zaprezentuje LUCE Arena. Również w tym dniu cena biletu wstępu na taflę wynosić będzie jedynie 5 złotych.

Lodowisko w Bielsku-Białej będzie czynne aż do 28 lutego 2024 roku, dając Wam mnóstwo czasu na korzystanie z zimowej rozrywki. Godziny funkcjonowania lodowiska to od 8:00 do 21:45, a ostatnia tura rozpoczyna się o godzinie 20:30.

Lodowisko w Bielsku-Białej - cennik 2023/2024

BILET (poniedziałek – piątek)
1.

Bilet normalny *

13,00 zł / 45 min

2. 

Bilet ulgowy * – os. Fiz.

 10,00 zł / 45 min

3. 

Bilet grupowy, szkolny WF

 7,00 zł / 45 min

BILET (sobota – niedziela i święta)
4.

Bilet normalny *

15,00 zł / 45 min

5. 

Bilet ulgowy *

 12,00 zł / 45 min

6. 

 Bilet grupowy

9,00 zł / 45 min

7.

Bilet dla dzieci do 7 lat pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego

Bezpłatny

8. 

 Bilet “HURA TURA”

5,00 zł / 45 min

9.

Opłata za kłódkę do szafki

12 zł

* Program “Rodzina+”, “Weteran+”, Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu – 50% ceny.


Bilet ulgowy przysługuje osobom uczącym się, tj. posiadającym legitymację szkolną lub studencką oraz osobom niepełnosprawnym, emerytom i rencistom.


Bilet grupowy przysługuje osobom uczącym się, tj. posiadającym legitymację szkolną lub studencką wraz z opiekunem (min. 1+2). Przysługuje prowadzącym zorganizowane formy nauki i rekreacji dla dzieci i młodzieży.


Bilet “Hura Tura” dotyczy osób fizycznych dla wybranych, indywidualnych akcji organizowanych przez BBOSiR.

Aby Wasza wizyta na lodowisku “KS Orlik” była jak najbardziej komfortowa, BBOSiR przygotował kilka informacji organizacyjnych, które warto poznać:

  • W połowie każdej tury na lodowisku będzie obowiązywać zmiana kierunku jazdy. Będziecie o tym informowani, między innymi, za pomocą sygnału dźwiękowego. To zapewni równy dostęp do lodowiska dla wszystkich łyżwiarzy i zwiększy bezpieczeństwo na taflach.

  • Dla Waszej wygody dostępne będą ławeczki do zmiany obuwia. Nie musicie martwić się o trudności z przewinięciem się z butów na łyżwy.

  • Jeśli potrzebujecie bezpiecznego miejsca na przechowanie swoich rzeczy, na lodowisku znajdziecie szafki na kłódkę. Możecie w nich zostawić swoje wartościowe przedmioty i cieszyć się jazdą na lodzie bez zmartwień.

  • Wypożyczalnia łyżew to kolejna wygoda, jaką przygotowaliśmy dla Was. Jeśli nie macie swoich własnych łyżew, to nie jest problem. Wypożyczalnia, prowadzona przez firmę zewnętrzną, oferuje łyżwy różnych rozmiarów, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni sprzęt.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt