,,List od Seniora z Żywiecczyzny” – Daj seniorom powód do uśmiechu.

W tym roku rozpoczyna się czwarta edycja pięknej inicjatywy “List od Seniora z Żywiecczyzny”. Ta akcja to nie tylko sposobność do obdarowywania prezentami, ale przede wszystkim szansa na zrozumienie potrzeb naszych starszych członków społeczności. To okazja, by podzielić się ciepłymi słowami i miłością z tymi, którzy mogą czuć się odizolowani od świata w tych trudnych czasach.

"List od Seniora z Żywiecczyzny" 2023 - zostań Mikołajem

Wyjątkowość akcji “List od Seniora z Żywiecczyzny” polega nie tylko na dawaniu prezentów, ale o zrozumienie ich potrzeb, bycia dla nich ważnymi, zauważonymi, wysłuchanymi. To o możliwość wyrażania swoich uczuć i pragnień. Nasi Seniorzy przez wiele lat przyczyniali się do rozwoju naszej społeczności. Teraz przyszedł czas, abyśmy my jako społeczność zrobili coś dla nich. Akcja “List od Seniora z Żywiecczyzny” jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby każdego Seniora. Każdy z nas może stać się Mikołajem dla konkretnego Seniora i spełnić jego świąteczne marzenie.

Możesz również zachęcić do tego Twoich bliskich i znajomych. Więcej informacji uzyskasz u organizatora (Joanna Chmura) dzwoniąc pod numer telefonu: 695620286.

Trzy możliwości wsparcia

W tegorocznej edycji “Listu od Seniora z Żywiecczyzny” mamy trzy możliwości, aby wesprzeć tę piękną inicjatywę:
1. Zostań Mikołajem dla jednego, konkretnego Seniora i spełnij jego świąteczne marzenie. Zgłoś chęć zostania Mikołajem. 2. Przekaż słodycze, herbaty lub krzyżówki w miejsca zbiórek, a my stworzymy paczki. 3. A może chcesz zorganizować zbiórkę słodyczy i środków higienicznych? – potrzebujemy Elfów

Możesz również zachęcić do tego Twoich bliskich i znajomych. Więcej informacji uzyskasz u organizatora (Joanna Chmura) dzwoniąc pod numer telefonu: 695-620-286.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt