Śmiertelny wypadek pod Kraśnikiem. Kierowca tira nie żyje.

foto. FB Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku

W miejscowości Liśnik Duży (powiat kraśnicki) doszło w poniedziałek nad ranem do tragicznego wypadku drogowego. Kierowca osobowej Kii, wykonując manewr wyprzedzania, zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka tirem. Niestety, jeden z kierowców zginął na miejscu.

Szokujący wypadek na drodze krajowej pod Kraśnikiem

Tragedia miała miejsce w poniedziałek rano na drodze krajowej nr 74 pod Kraśnikiem, dokładniej w miejscowości Liśnik Duży. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu pojazdu ciężarowego i auta osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że 41-letni kierowca samochodu osobowego marki KIA, wykonując ryzykowny manewr wyprzedzania, doprowadził do tragicznego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki MAN. W wyniku tego zderzenia kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu, gdzie uderzył w drzewo. Pomimo natychmiastowej reanimacji 66-letni kierowca ciężarówki zmarł na miejscu. Natomiast kierowca KIA został przewieziony do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Na miejscu tragedii prowadzone są oględziny z udziałem prokuratora oraz biegłego z zakresu ruchu drogowego, aby ustalić dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku. Ruch na drodze w tym miejscu odbywa się obecnie wahadłowo, co może wpłynąć na utrudnienia w ruchu

CZYTAJ TAKŻE:

Ten tragiczny wypadek drogowy jest przypomnieniem o ogromnej roli bezpieczeństwa na drogach. Warto pamiętać o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego, ostrożności podczas wyprzedzania i dostosowaniu prędkości do warunków na drodze. Nasze życie i życie innych uczestników ruchu zależy od naszych decyzji za kierownicą.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt