Letnie Brzmienia 2022

Pod Dębowcem w Bielsku-Białej tego lata zagrają Ralph Kaminski, Sobel i sanah. Wszystko w ramach cyklu plenerowych koncertów Letnie Brzmienia. Pierwszy koncert – Ralpha Kamińskiego – już 15 lipca. Bilety są jeszcze dostępne.

Letnie Brzmienia to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów. W lipcu na bielskiej polanie pod Dębowcem publiczność usłyszy niezwykły projekt muzyczny Ralpha Kaminskiego (15.07), eklektyczną mieszankę popu, rapu, hip-hopu i trapu w wykonaniu Sobla (22.07) oraz w sierpniu niepowtarzalny wokal sanah (7.08), który sprawdza się w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i elektronicznych kompozycjach.

Ralph Kaminski to artysta totalny, wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy autorską muzykę, którą trudno zaszufladkować i sklasyfikować. Zadebiutował w 2016 roku albumem Morze, który zapewnił mu miejsca na scenach największych polski festiwali muzycznych. Jego druga płyta Młodość, ukazała się w 2019 roku i otrzymała nominację do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku Alternatywa, a sam Ralph nominowany został w kategorii Producent Muzyczny Roku. W 2021 roku wydał album KORA, którym składa hołd twórczości Kory i grupy Maanam. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień

Sobel jest jednym z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się artystów w Polsce. Ten młody muzyk dobrze odnajdujący się zarówno w gatunkowym popie jak i hip-hopie szturmem zdobył listy przebojów, początkowo dzięki wydanemu w 2020 roku minialbumowi Kontrast, który pokrył się platyną. Sobel już zdążył uplasować się w ścisłej piątce najpopularniejszych artystów w serwisach cyfrowych w Polsce. Miesięcznie słucha go ponad milion słuchaczy, a z dnia na dzień to grono się powiększa.

sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu quality pop na polskiej scenie. W 2020 roku wydała swój debiutancki album Królowa dram. Rok później serca fanów rozgrzał album Irenka, a przepełnione melancholią kawałki stały się wizytówką piosenkarki. 15 kwietnia ukazał się najnowszy album artystki Uczta, na którym znalazły się utwory nagrane z gwiazdami polskiej muzyki, m.in. z Arturem Rojkiem, Igorem Herbutem czy duetem Kwiat Jabłoni.

Letnie Brzmienia pod Dębowcem zaczną się 15 lipca o godzinie 20.00 koncertem Ralpha Kamińskiego, 22 lipca, również o 20.00, wystąpi Sobel, a 7 sierpnia trasę zakończy sanah.

Letnie Brzmienia to ogólnopolski, wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach, z 22 najpopularniejszymi artystami i artystkami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Trasa koncertowa Letnich Brzmień trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim.

Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Partnerami Letnich Brzmień są Urząd Miejski w Bielsku-Białej oraz Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej.

Bilety można nabyć: tutaj

źródło UM Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt