Letnia Scena Sfery 2023 w Bielsku-Białej – kolejny koncert już w ten weekend

W tym roku Letnia Scena Sfery, która jest częścią cyklu letnich koncertów Dumni z BB, przyciąga uwagę fanów muzyki na dwie wyjątkowe gwiazdy. Przygotujcie się na niezapomniane wieczory pełne wspaniałej muzyki i doskonałej zabawy!

Letnia Scena Sfery 2023

Letnia Scena Sfery, organizowana już po raz trzynasty, to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników koncertów. Tym razem jednak liczba koncertów została ograniczona do zaledwie dwóch. Dlaczego? Otóż Letnia Scena Sfery została włączona w cykl koncertów pod hasłem Dumni z BB, który odbywa się w różnych miejscach w trakcie lata. Mimo mniejszej liczby koncertów, fani muzyki mogą być spokojni – jakość i emocje na Letniej Scenie Sfery są zawsze na najwyższym poziomie!

Kto wystąpi?

Michał Szczygieł, finalista popularnego programu muzycznego The Voice of Poland, to artysta, który swoim niepowtarzalnym głosem i charyzmą podbija serca słuchaczy. Jego przeboje, takie jak “Spontan”, “Nic tu po mnie” czy “Adrenalina”, zdobywają popularność na listach przebojów i stacje radiowe. 22 lipca na Letniej Scenie Sfery będziemy mieli okazję usłyszeć Michała Szczygła na żywo. To koncert, który nie może umknąć żadnemu prawdziwemu miłośnikowi dobrej muzyki!

Po udanym koncercie Michała Szczygła, kolejnym muzycznym wydarzeniem na Letniej Scenie Sfery będzie występ duetu Jose Torres & Mike Riff. Ci utalentowani artyści specjalizują się w gorących rytmach latino, które poruszają i zachwycają publiczność. 5 sierpnia będziemy mieli szansę przenieść się wraz z nimi do egzotycznych klimatów i zanurzyć się w muzyce, która rozgrzeje nasze serca

Letnia Scena Sfery 2023 - PROGRAM

 

  • 22 lipca, sobota, 18:00 – Michał Szczygieł
  • 5 sierpnia, sobota, 18:00 – Jose Torres & Mike Rif

Program wszystkich koncertów z cyklu Dumni z BB znajdziecie w poniższym artykule:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt