Last Minute z Idea Travel: Korzystaj z najlepszych ofert i odkrywaj nowe destynacje!

Masz problem z zaplanowaniem wakacji, nie wiesz, kiedy szef da ci urlop? Nic nie szkodzi, w Biurze Podróży Idea Travel czekają na ciebie najlepsze oferty last minute. Pokochasz ten sposób podróżowania za niską cenę i obietnicę przygody. Zobacz, jakie to proste i fajne!

Dlaczego warto kupować wakacje last minute?

Last minute to zniżki, a te uwielbia każdy. Bo skoro można zapłacić mniej za pełnowartościową ofertę wakacji w ciekawym miejscu, to czemu z tego nie skorzystać? Haczyk jest tylko jeden – takie oferty pojawiają się krótko przed wylotem, a czasem nawet tego samego dnia. Trzeba być elastycznym, umieć się pakować, mieć w domu gotówkę w obcej walucie (nie jest to obowiązkowe, ale na pewno przydatne) oraz paszport, bo nie wszędzie uda się przekroczyć granicę wyłącznie z dowodem osobistym.

Co w zamian? Bajeczne wakacje all inclusive i czekająca za rogiem przygoda. Last minute ma bowiem to do siebie, że potrafi zaskakiwać. Bo jak inaczej nazwać fakt, że w południe pakujesz się na wieczorny lot, o którym rano jeszcze nic nie wiedziałeś?

Last minute od Idea Travel – tak spędzisz niezapomniane wakacje marzeń

Idea Travel to biuro podróży wyspecjalizowane w dostarczaniu ofert last minute. Tu znajdziesz nie tylko oferty wyjazdów do tak popularnych krajów jak Grecja, Hiszpania czy Turcja. Owszem, znajdzie się też Albania, Bułgaria i Cypr, które są trochę mniej oblegane przez Polaków.

Jednak to właśnie Idea Travel znajdzie dla ciebie ofertę last minute wakacji w Gwatemali, na Seszelach czy na Reunion. Te oferty naprawdę trudno przebić. A wisienką na torcie jest możliwość konsultacji z agentem biura podróży. Tu nic nie jest pozostawione przypadkowi.

Możesz też określić, jak wysoki ma być standard hotelu, w którym zamieszkasz oraz jaka forma wyżywienia będzie dla ciebie najbardziej odpowiednia. Jeśli planujesz pobyt w hotelu lub najbliższych okolicach, wybierz all inclusive. Jeśli jednak w hotelu będziesz tylko nocować, nie musisz płacić za coś, z czego nie skorzystasz. Możesz wówczas wybrać opcję bez wyżywienia lub tylko z częściowym wyżywieniem.

Lista wszystkich wycieczek w ofercie last minute z Idea Travel dostępna jest na stronie: https://idealnewakacje.pl/last-minute.html.

Jak znaleźć idealną ofertę last minute w Idea Travel?

Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie: https://idealnewakacje.pl.

Jeśli masz żyłkę hazardzisty, zostaw wolne pola lotniska startowego i docelowego, wpisz jedynie datę wyjazdu… jutrzejszą. Ceny mogą być o ponad połowę niższe od chwili ogłoszenia oferty. Dokąd i skąd polecisz to niespodzianka.

Wolisz nieco spokojniejszą wersję last minute, nie musisz planować na ostatnią chwilę? Wpisz nazwę kraju, w którym chcesz wypocząć i lotniska, które jest najbliżej twojego miejsca zamieszkania. Sprawdź, która z ofert spełnia twoje kryteria czasowe i cenowe.

Biuro Podróży Idea Travel to nie tylko sprzedawca wakacji last minute. To twój partner w planowaniu podróży, który zawsze jest gotowy udzielić wsparcia i rady, zarówno w kwestii wyboru kierunku (kto lepiej wie, kiedy i gdzie jest pora deszczowa lub mordercze upały?), jak i decyzji odnośnie do dodatkowych atrakcji, które czekają na miejscu.

Nie musisz przecież wiedzieć, że w Turcji możesz polatać balonem o zachodzie słońca, ale agent z Idea Travel na pewno o tym wspomni.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry