LARP w Jedenastce – Ciekawa forma rozrywki dla każdego

Już w najbliższą weekend (15/16 października), Punkt 11 w Bielsku-Białej zaprasza na bardzo ciekawą formę rozrywki jaką jest LARP.

Czym są LARPY? – wstęp do gier improwizowanych Larp – podczas których wcielasz się w postacie. Możliwe, że słyszysz tę nazwę pierwszy raz, a może znasz ją, jak swój własny ogródek? Larpowy Ogród to zespół ekspertów, który wyjaśni Ci, dlaczego potrzebujesz larpów w swoim życiu. Pod koniec odbędzie się pokazowa prezentacja, w której każdy chętny będzie mógł wziąć udział.
Dla wszystkich, bez względu na wiek.

SOBOTA
 
10.00-11.30
Do biegu, gotowi… LARP! – wstęp do wszystkiego

11:30-12:30
Małe formy larpowe
Małe formy larpowe 20-minutowe gry, podczas których wcielisz się w postacie, takie jak: elfy, krasnoludy, sekretarzy samorządu uczniowskiego z anime, wampiry, naukowców. Poczuj zew przygody, rozwiązuj wspólnie problemy i poznaj, czym są larpy.
Dla uczestników w wieku 14+

13.30-17.30
NIMBLE THINGS – LARP
Larp o przynależności, poszukiwaniu rodziny i tym, co trzyma nas przy obecnej rzeczywistości.
Okazuje się, że jesteś Odmieńcem – stworzeniem, które w młodym wieku przez pomyłkę zostało zamienione miejscami, a jego człowiecza natura jest jedynie przypadkowym kłamstwem. Zostajesz zmuszony do podjęcia decyzji, czy wyjechać do Arkadii – królestwa fae – czy też pozostać na tym świecie.
Dla uczestników w wieku 14+

NIEDZIELA

10.00-13.30
Larp „The Film!”
Humorystyczny larp o grupie aktorów, którzy nagle zostają zmuszeni do samodzielnego stworzenia filmu, przyjmując na siebie rolę scenarzystów i reżyserów.
Wszystko wskazywało, że to będzie hit. Reżyser, słynny wizjoner filmu, a zarazem wyśmienity scenarzysta kina niezależnego, doświadczona ekipa realizatorska i obsada złożona z najbardziej kontrowersyjnych i będących na czasie aktorów. Tyle że do terminu końcowego zostało już tylko kilka dni, a reżyser ósmy raz zaczyna zdjęcia od początku. Sytuacje wraz z kilkoma aktorami drugoplanowymi próbuje ratować zastępca głównego operatora kamery. Trzeba w końcu nakręcić cokolwiek, bo inaczej inwestorzy zażądają zwrotu pieniędzy.
The „Film!” to humorystyczna gra o grupie aktorów, którzy nagle zostają zmuszeni do samodzielnego stworzenia filmu, przyjmując na siebie rolę scenarzystów i reżyserów. Każdy z nich będzie musiał nauczyć się działać w grupie, pomimo własnych celów i absurdalnych zdarzeń, które będą ich nękać między kolejnymi scenami.
Dla uczestników w wieku 12+

Wstęp na wydarzenie jest Bezpłatny!

Link do wydarzenia: TUTAJ

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry