Ks. Wróbel zwyciężył w plebiscycie „Nauczyciel klas IV-VIII” w powiecie żywieckim. 

ks. Piotr Wróbel z nagrodą

Uroczysta gala rozdania nagród największego w Polsce plebiscytu edukacyjnego odbyła się 3 lutego 2023 r. w chorzowskim Skansenie. Ks. Piotr Wróbel zwyciężył w powiecie żywieckim w kategorii „Nauczyciel klas IV-VIII” w ramach Plebiscytu Edukacyjnego 2022 „Dziennika Zachodniego”.

Ks. Piotr z nagrodą w Plebiscycie Edukacyjnym

Wyróżniono i uhonorowano najpopularniejszych nauczycieli, wychowawców, wykładowców akademickich oraz przedszkola, szkoły i uczelnie województwa śląskiego. Wśród wszystkich nominowanych, jako jedyny katecheta, znalazł się 40-letni kapłan diecezji bielsko-żywieckiej. Do nagrody nominowali duchownego uczniowie i rodzice.

Ks. Piotr Wróbel urodzony w Bestwinie i wyświęcony w 2008 roku. Katecheta z 16-letnim doświadczeniem, który pracował w gimnazjum w Świnnej, Zespole Szkół w Buczkowicach, Liceum Kopernika w Żywcu, ZSP nr 2 w Wieprzu, a obecnie uczy w „Jedynce” w Jeleśni

Duchowny we wpisie w mediach społecznościowych podziękował rodzicom i uczniom za nominację i oddane na niego głosy.

 

„To cenne, kiedy tak pozytywnie odbieracie moje nauczycielskie działania i katechetyczne starania. Nie ustanę. Dziękuję każdej osobie, którą Bóg postawił na drogach mojego życia i dedykuję Wam moje kapłańskie hasło: Nie bój się, tylko wierz” – podkreślił i przyznał, że nagrodę dedykował rodzicom Iwonie i Zdzisławowi. „Za wielką miłość, jaką mi okazali, a którą mogę dzielić się z ludźmi”

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry