Korbielów: Zderzenie samochodu z motocyklem – ucierpieli również piesi

Do zdarzenia doszło wczoraj w południe na ul. Beskidzkiej w Korbielowie. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem, ucierpieli również piesi. 

Do zdarzenia doszło wczoraj, po 12.00 w Korbielowie na ulicy Beskidzkiej. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący fiatem tipo 41-latek, z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zahaczył o prawidłowo jadący motocykl, którym kierował 27-latek. Następnie kierowca fiata zderzył się z kolejnym motocyklem, którym kierowała 27-latka. Na skutek uderzenia motocykl 27-latki został odrzucony na pieszych, którzy szli chodnikiem. W wyniku zdarzenia oboje motocyklistów z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Do szpitala przewiezionych zostało również dwóch pieszych, a kolejnym dwóm, którzy również odnieśli obrażenia, pomoc medyczna została udzielona na miejscu. 

Na miejscu wypadku przez kilka godzin pracowali policjanci oraz pozostałe służby. Droga była całkowicie zablokowana. Teraz śledczy będą ustalać szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. 

foto: zywiec112

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry