Konkurs Fotograficzny – “Zakochaj się w powiecie bielskim”

Każdy kto chce wziąć udział w konkursie, dziś ma ostatnią szansę wysyłać zdjęcia pod hasłem #Zakochaj się w powiecie bielskim. To propozycja dla wszystkich miłośników fotografii – dorosłych i mniej dorosłych, mieszkańców powiatu i turystów. 

Jak mówi szefowa promocji w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej Magdalena Więzik, tak naprawdę wszystko zależy od wyobraźni autora zdjęcia. Wymagania? Wystarczy wysłać zdjęcie przedstawiające lub interpretujące główne hasło konkursu, wykonane w plenerze na terenie powiatu bielskiego.  
Jeśli autorem zdjęcia jest dziecko, należy koniecznie dołączyć podpisaną zgodę rodzica. 

Zasady są proste. Wykonaj zdjęcie przedstawiające lub interpretujące hasło #Zakochaj się w powiecie bielskim w plenerze na terenie powiatu bielskiego – mogą na nim być góry, lasy, parki, rzeki, atrakcje turystyczno-kulturalne itp. Następnie zdjęcie należy przesłać do 14 lutego br. włącznie, wraz z kartą zgłoszeniową, na adres e-mail: turystyka@powiat.bielsko.pl. Spośród wszystkich zgłoszonych zdjęć, jury konkursu wybierze maksymalnie pięciu laureatów, którzy otrzymają karty podarunkowe o wartości 200 złotych oraz atrakcyjne gadżety promocyjne powiatu bielskiego. Zostanie przyznana również nagroda publiczności. Organizatorzy konkursu 15 lutego umieszczą na swoim profilu Facebook wszystkie zgłoszone zdjęcia. Nagrodę publiczności zdobędzie autor zdjęcia, które otrzyma największą ilość lajków i serduszek.

Głosowanie potrwa do 22 lutego do godziny 15.00. Ogłoszenie wyników 23 lutego.

Regulamin i karta zgłoszenia znajdują się: tutaj

źródło/foto: UM Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt