Konkurs fotograficzny: zakochaj się w powiecie bielskim – zdobądź atrakcyjne nagrody!

Władze powiatu bielskiego serdecznie zapraszają do udziału w kolejnej edycji Konkursu Fotograficznego #zakochaj się w powiecie bielskim, który organizowany jest już po raz czwarty. To wyjątkowa okazja, aby uwiecznić piękno tego regionu i podzielić się nim ze światem.

Powiat Bielski zachwyca i urzeka swoim urokiem. To miejsce, które niezmiennie kradnie serca zarówno mieszkańców, jak i turystów. Konkurs skierowany jest do wszystkich – zarówno mieszkańców powiatu bielskiego, sympatyków tej ziemi, jak i turystów, którzy odwiedzają ten region.

CZYTAJ TAKŻE:

Zasady konkursu fotograficznego

  • Wykonaj zdjęcie przedstawiające lub interpretujące hasło #zakochaj się w powiecie bielskim, wykonane w plenerze na terenie powiatu bielskiego (góry, lasy, parki, rzeki, atrakcje turystyczno-kulturalne itp.).
  • Prześlij je w terminie do 14 lutego 2024 r. włącznie wraz z kartą zgłoszeniową na adres e-mailowy: wp@powiat.bielsko.pl
  • Spośród wszystkich zgłoszonych zdjęć, jury konkursu wybierze maksymalnie pięciu  laureatów, którzy otrzymają karty podarunkowe o wartości 250 zł do sklepu Decathlon oraz atrakcyjne materiały promocyjne powiatu bielskiego.
  • Zostanie przyznana również nagroda publiczności. Organizatorzy konkursu w dniu 15 lutego br. umieszczą na swoim profilu na portalu Facebook wszystkie zgłoszone zdjęcia. Nagrodę publiczności zdobędzie autor zdjęcia, które otrzyma największą ilość „lajków” i „serduszek”!
  • Głosowanie zakończy się 21 lutego 2024 r. o godzinie 12.00.
  • Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 22 lutego 2024 r.

Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępna jest na stronie powiatu bielskiego.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt