Konkurs Fotograficzny “Pstryknij Ławeczkę”

Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy ogłosiła konkurs fotograficzny. To już ostatni moment, kiedy LOT czeka na zdjęcia ustawionych przez siebie ławeczek beskidzkich.

Przypomnijmy, że ławeczek przy szlakach turystycznych po obu stronach granicy polskiej i słowackiej stanęło 26. Są na Szyndzielni i Dębowcu w Bielsku-Białej, na pl. św. Jakuba i w okolicach amfiteatru Skalite w Szczyrku, na Skrzycznem, na Hali Jaworzyna, w kamieniołomie w Kozach, w okolicach morsowiska w Porąbce, w parkach w Jaworzu i Żywcu, na Złotym Groniu w Istebnej, na Stożku, Soszowie i Górze Cieślar w Wiśle, na Ficońce i Bukowinie w Żabnicy, w Łodygowicach, na Leskowcu w Targoszowie, na Hajdówce w Jordanowie, na Makowskiej Górze w Makowie Podhalańskim, na Mosornym Groniu i Przełęczy Brona w Zawoi oraz na Słowacji w miejscowościach Svedernik, Zakamenne, Zubrohlava i Mojš.

Będąc w najbliższy weekend w jednym z tych miejsc, warto przystanąć na chwilkę, odpocząć, zrobić zdjęcie, a następnie zgłosić je do konkursu LOT Beskidy.

Zasady są bardzo proste. Wykonane zdjęcie wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres biuro@visitbeskidy.pl. Na fotografie LOT czeka do 1 sierpnia. Dzień później opublikuje je na fan page’u stowarzyszenia https://www.facebook.com/lot.beskidy i będzie czekać na głosy internautów. 10 najwyżej ocenionych fotografii otrzyma zestawy upominkowe w postaci tzw. pudełka beskidzkiego, na które składają się: ręcznie wykonany kubek ceramiczny z podstawką, drewniana zabawka regionalna i komin (buff) turystyczny. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj pod adresem https://www.visitbeskidy.pl/konkurs_laweczka/.

Konkurs realizowany jest w ramach mikroprojektu pn. Odpocznij w Beskidach współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska-Słowacja na lata 2014-2020 i z budżetu państwa.

źródło/foto UM Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt