Konkurs fotograficzny “Migawka”

Do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego Migawka zaprasza Młodzieżowa Rada Miasta Bielska-Białej. Konkurs jest skierowany do fotografów hobbystów poniżej 21 roku życia.

Młodzieżowa Rada Miasta czeka na zdjęcia w trzech kategoriach: krajobraz, fotografia uliczna – street foto i epickie miejsca, w tym wypadku nie chodzi tylko o fotografię, ale także o dołączenie do niej opisu. Zdjęcia muszą być wykonane od 1 lipca do 30 września br. na terenie województwa śląskiego. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy fotografie w każdej kategorii.

Prace zgłoszeniowe należy przesyłać na adres e-mail: mrm@um.bielsko.pl. Termin ich nadsyłania mija 5 października br.
Konkurs honorowym patronatem objął prezydent miasta Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Magazyn Samorządowy.
Wszystkie dodatkowe informacje na temat konkursu zawarte są w regulaminie pod adresem: https://rm.bielsko-biala.pl.

Nagrody w konkursie zostaną przyznane w dwóch kategoriach. Po pierwsze będą to nagrody na podstawie decyzji jury. Laureaci trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii zdjęciowej otrzymają zaproszenie na warsztaty fotograficzne z określonym przez organizatora zawodowym fotografem. Zdobywcy pierwszych miejsc w każdej kategorii konkursu otrzymają dedykowaną sobie wystawę podczas 10. edycji FotoArtFestiwalu składającą się ze zdjęć nadesłanych na konkurs.

Druga kategoria nagród, to nagrody przyznawane na podstawie liczby głosów oddanych przez internautów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tu także laureaci pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii dostaną zaproszenie na warsztaty fotograficzne, a zdobywcy pierwszych miejsc dedykowaną wystawę internetową na stronie Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz w mediach społecznościowych Młodzieżowej Rady Miasta Bielsko-Biała.

źródło/foto UM Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt