Koncert Teresy Werner w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu

foto. FB Teresa Werner

Miejskie Centrum Kultury w Żywcu zaprasza na niezapomniany wieczór z Teresą Werner – cenioną polską piosenkarką, która podbiła serca publiczności na całym świecie. Koncert odbędzie się 12 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00, więc już teraz warto zarezerwować sobie miejsce.

Teresa Werner - kim jest ?

Teresa Werner to niekwestionowana gwiazda polskiej muzyki, która zdobyła uznanie na światowych scenach. Pochodząca z Nakła Śląskiego artystka, swoją karierę rozpoczęła w zespole “Śląsk”, z którym podbiła serca publiczności na całym świecie. Jej talent muzyczny zaowocował nie tylko liczymi nagrodami, ale także występami w najbardziej prestiżowych miejscach, takich jak Carnegie Hall i Broadway. Reprezentując zespół “Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA w 1991 roku, zdobyła pierwsze miejsce, co tylko potwierdziło jej wyjątkowy talent i umiejętności wokalne.

Obecnie Teresa Werner kontynuuje swoją karierę solową, promując swój najnowszy album CD zatytułowany “Sekret Miłości”. Jej przeboje, takie jak “Miłość jest piękna” czy “Dałabym Ci dała”, podbijały listy przebojów i zdobywały serca słuchaczy na całym świecie. Ponadto, artystka angażuje się również w pracę telewizyjną, prowadząc autorski program muzyczny na antenie stacji Polo TV. Jej wszechstronność i charyzma sprawiają, że jest nie tylko utalentowaną wokalistką, ale także świetną prezenterką.

Bilety dostępne TUTAJ.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt