Koncert Sławka Uniatowskiego w piosenkach Wodeckiego, Zauchy i Sinatry.

koncert sławka uniatowskiego

Warto wybrać się na wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry, który odbędzie się 14 maja 2023 w Bielsku Białej.

Sławek Uniatowski w piosenkach Wodeckiego, Zauchy i Sinatry

Sławek Uniatowski – Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista.
Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.
Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble.
Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

Kiedy? 14 maja 2023
Gdzie? Cavatina Hall Bielsko Biała

Bilety dostępne są tutaj.

koncert sławka uniatowskiego w bielsku białej

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry