Koncert Krystiana Ochmana w Bielsku Białej

Dwa dni temu rozpoczęła się trasa koncertowa Krystiana Ochmana, zwycięzcy 11 edycji “The Voice of Poland”. Koncert odbędzie się również w Bielsku Białej w dniu 9.06 w Cavatina Hall. 

Krystian Ochman to wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Zwycięstwo w programie „The Voice of Poland” dało młodemu artyście przepustkę do ogromnej popularności. 

W listopadzie 2021 piosenkarz wydał swój pierwszy debiutancki album pt. „OCHMAN”, który zadebiutował na 6. miejscu listy bestsellerów muzycznych. Ochman został okrzyknięty objawieniem muzycznym roku, a jego pierwszy autorski utwór „Światłocienie” osiągnął ponad 5,5 mln. Odsłon na YouTube i zanotował ponad 300 tys. streamów w tydzień debiutując na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty. 

Kolejnym sukcesem Krystiana Ochmana była wygrana w konkursie Premier 58. KFPP w Opolu z utworem „Prometeusz”. Ponadto jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w międzynarodowej akcji The Circle Sessions, gdzie zaprezentował dwa utwory: „Lights In The Dark” i „Ten sam ja”.

Niedawno wziął udział w Eurowizji 2022 we Włoszech. Reprezentował Polskę z utworem “River”.

Każdy koncert Krystiana Ochmana to przejmujące, pełne wokalnego kunsztu i energii widowisko. Wokaliście towarzyszy 4-osobowy zespół doświadczonych muzyków. 

Bilety na to wydarzenie możecie kupić tutaj:

https://www.koncertomania.pl/koncert/3609248/bilety-krystian-ochman-bielsko-biala-09-06-2022.html

foto.informacje prasowe

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry